MMA PLNajnowszeFight nights globalFight Nights Global 87. Nikita Krylov nowym mistrzem po ciężkim nokaucie. Imponujący debiut wicemistrza olimpijskiego [WIDEO]

Fight Nights Global 87. Nikita Krylov nowym mistrzem po ciężkim nokaucie. Imponujący debiut wicemistrza olimpijskiego [WIDEO]

W Rostowie nad Donem odbyła się gala Fight Nights Global 87.

Foto: Fight Nights Global

Nowym mistrzem kategorii półciężkiej został były zawodnik UFC Nikita Krylov (24-5). Ukrainiec już na początku pojedynku trafił rywala w krocze. Fabio Maldonado (24-12) wrócił do walki, jednak ostatecznie został ciężko znokautowany przez Krylova w drugiej rundzie.

Zapis całego pojedynku o pas kategorii półciężkiej FNG:

Dla Krylova było to czwarte zwycięstwo z rzędu po opuszczeniu UFC, w tym trzecie dla organizacji Fight Nights Global. Maldonado zdobył wakujący pas na Fight NIghts Global 73 we wrześniu ubiegłego roku, kiedy poddał w trzeciej rundzie Kurbana Omarova (10-1).

Nowy mistrz otrzymał za swój występ gażę w wysokości 100 tys. dolarów.

W walce wieczoru gali Peter Queally (11-4-1) pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Davida Khachatryana (24-3).

Na tej samej gali debiut w MMA zaliczył Migran Arutyunyan (1-0). Zawodnik ten na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku zdobył srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii do 66 kg. W pierwszej zawodowej walce poddał swojego rywala Aliego Yousefi (6-5) na początku drugiej rundy rzadko spotykaną techniką – duszeniem Von Flue.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis