MMA PLNajnowszeFight ClubFight Club 2 już 22 kwietnia. Znamy kolejne zestawienia

Fight Club 2 już 22 kwietnia. Znamy kolejne zestawienia

Gala Fight Club 2 odbędzie się już 22 kwietnia w Warszawie. Poznaliśmy kilka kolejnych pojedynków, które zobaczymy podczas tego wydarzenia.

Fight Club 2
Foto: Fight Club

Najważniejsze pojedynki

Jak już było wcześniej wiadomo, w walce wieczoru rękawice skrzyżują Kamil Jenel i Daniel Ostęp. Będzie to pojedynek na zasadach K-1 w kategorii do 88 kg.

Dwie kolejne najważniejsze walki odbędą się z kolei w formule MMA.

Rywalem Przemysława Szyszki w kategorii do 84 kg. będzie natomiast Hendrik Costa. Szyszka jest trenerem w Uniq Fight Club. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu jitsu i był trenerem kadry Polski PFKB i PZMMA. Costa pochodzi z Brazylli. To mistrz organizacji DFC, który legitymuje się zawodowym rekordem 4-0.

Kolejnym reprezentantem Uniq Fight Club jest Jacek Gać. W swojej debiutanckiej walce w formule MMA na gali Fight Empire 2 “Siexa” pokonał Tomasza Brotona już w pierwszej rundzie. Teraz jego rywal będzie bardziej doświadczony. Arkadiusz Kaszuba ma na koncie 6 zawodowych walk, z których wygrał połowę. Zawodnik Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki miał okazję walczyć m.in. w Federacji KSW. Pojedynek “Siexy” z Kaszubą odbędzie się w formule MMA w limicie do 77 kg.

Kochani, oficjalna informacja 🎫 bilety i pay-per-view już w sprzedaży na www.fightclub.pl.📌 22.04.2023 OSIR Warszawa Bemowo#fightclub #mma #k1 #fightclubpolska #newfightorder

Posted by Fight Club on Saturday, March 18, 2023

I jeszcze więcej

Na zasadach K-1 rękawice skrzyżują z kolei Maciej Grabski (0-1) z Aligatores Fight Club oraz reprezentujący Gladiators Bełchatów Maciej Rakoczy (4-2).

🥊 Kolejne zestawienie zawodników nadchodzącej Gali Fight Club II. W formule K-1 75 kg w naszym oktagonie zawalczą Maciej…

Posted by Fight Club on Wednesday, March 8, 2023

Zobaczymy też starcie zawodników, którzy jak do tej pory zanotowali po dwa zawodowe zwycięstwa w MMA. Reprezentant Academia Gorila oraz Nemesis Team Grzegorz Steć podejmie Michała Guzika z Grapplingu Kraków. Pojedynek zakontraktowano w limicie do 77 kg.

🥊 W formule MMA 77 kg w oktagonie zbliżającej się Gali Fight Club II, zawalczą Grzegorz Steć vs Michał Guzik.📌…

Posted by Fight Club on Friday, March 17, 2023

Kto jeszcze zawalczy?

Ponadto w rozpisce gali Fight Club 2 znaleźli się tacy zawodnicy jak założyciel Bonzai MMA Mateusz “Bonzo” Dubiłowicz, Patryk Małecki, Mateusz Sosnowski, Michał Żmudź, Maciej Ludwiczak, Filip Szostak. W oktagonie Fight Club pojawi się również Robert Rajewski. Członek słynnego klanu Rajewskich, brat Łukasza oraz Sebastiana zaledwie kilka tygodni temu miał okazję walczyć na gali FEN 45. Tym razem zawalczy jednak w formule K-1.

🥊 Professional Champion Of Poland K1 PFKB, Professional Champion K1 Angels Of Fire, z zawodowym rekordem 8-6-0,…

Posted by Fight Club on Friday, March 24, 2023

Bilety i transmisja PPV gali Fight Club 2

Łącznie podczas gali w hali OSIR na warszawskim Bemowie zaplanowano 10 walk – 7 w MMA oraz 3 w K-1. Na Eventim.pl wciąż można zakupić bilety na to wydarzenie. Ich cena zaczyna się od 140 zł.

Gala transmitowana będzie również w systemie PPV na fightclub.pl. Koszt subskrypcji wynosi 34,99 zł. W ramach wykupionej transmisji będzie można obejrzeć wydarzenie na żywo a potem również z odtworzenia w ciągu 7 dni.

Fight Club 2 PPV

Zobacz także:

Ruchała o potencjalnej walce z Parnasse: Nie chciałbym za długo czekać…

Gościem ostatniego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym był tymczasowy mistrz organizacji KSW w kategorii piórkowej – Robert Ruchała. Podczas rozmowy wypowiedział się na temat kolejnej walki.

Chimaev o potencjalnej walce z Perreirą o pas: To byłoby łatwe, nie zadałby nawet ciosu!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Khamzat Chimaev (12-0) gwarantuje, że z łatwością pokonałby aktualnego mistrza wagi średniej – Alexa Perreirę (7-1). ”Borz” zapewnia, że byłaby to jedna z jego najłatwiejszych walk. To nie koniec, bowiem Chimaev powiedział, że zakończyłby walkę w minutę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis