MMA PLNajnowszeDon KasjoFFF kusiło Don Kasjo! FAME MMA przebiło ofertę swojego gwiazdora!

FFF kusiło Don Kasjo! FAME MMA przebiło ofertę swojego gwiazdora!

Jak się okazuje Kasjusz Życiński był kuszony przejściem do innej freakowej organizacji. Popularny ”Don Kasjo” w tamtym momencie zadeklarował, że jeśli propozycja będzie korzystniejsza to zmieni swojego pracodawcę.

decyzja FAME MMA dotycząca walki Don Kasjo vs. Adrian Polak
Foto: FAME MMA

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego listopada. Na FAME MMA 8 dojdzie do jego wyczekiwanego zestawienia z Marcinem Najmanem. Odbędzie się one na zasadach boksu w małych rękawicach.

Don Kasjo: Miałem propozycję od konkurencyjnego FFF!

Kasjusz Życiński już po pierwszym zwycięstwie w organizacji FAME MMA był kuszony propozycją z konkurencyjnego FFF. ”Don Kasjo” zadzwonił do włodarzy i zapewnił, że jeśli propozycja będzie lepsza, to po prostu wybierze konkurencje. Były bokser wspomniał o tym w rozmowie na kanale ”Kto Wygrał”.

No tak, nawet na samym początku. Chyba po pierwszej walce miałem propozycję od konkurencyjnego FFF, ale tam jednak FAME MMA przebiło ofertę. Ja wtedy otwarcie powiedziałem, zadzwoniłem do włodarzy FAME MMA. Powiedziałem, że ja już nie mam żadnych aspiracji sportowych, bliżej mi do was, tu się fajnie z wami czuje, ale jeżeli oni mi zaproponują dużą większą kwotę to pójdę tam. FAME MMA przebiło ich.

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wrócił i ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA. W pierwszym na całym dystansie zdominował Adriana Polańskiego. Następnie był spory konflikt do wyjaśnienia, ale tym razem rękawice były większe, bo w formule kick-boxingu. Kasjusz wygrał jednogłośną decyzją sędziów w starciu z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. Ostatnia walka ”Don Kasjo” odbyła się pod koniec marca, gdy w drugiej rundzie poddał debiutującego Macieja Rataja.

Zobacz także:

Wrzosek typuje walkę Don Kasjo-Najman! Zaskoczeni?

”Polish Zombie” jest przekonany kto wygra starcie na FAME MMA 8. Wrzosek już parokrotnie na żywo widział freakowe eventy

To była dziwna gala! Kto już ma tego dość?

Aż dziwnie się patrzy na taki obrazek. A co ciekawe takich wydarzeń będzie więcej. O co chodzi? Sami zobaczcie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis