MMA PLNajnowszeFFFFFF 2 wyniki: Partnerka będzie z niej dumna! Way of Blonde pokonała Lady Squat decyzją sędziów

FFF 2 wyniki: Partnerka będzie z niej dumna! Way of Blonde pokonała Lady Squat decyzją sędziów

Za nami walka pań z głównej karty gali FFF 2 w Zielonej Górze, w której Karolina „Way of Blonde” Brzyszczyńska pokonała decyzją sędziów Patrycję „Lady Squat” Zahorską po wykańczającej dziewięciominutowej walce.

FFF 2 wyniki: Way of Blonde Lady Squad wynik walki

Obie zawodniczki pokazały dużo charakteru w tym starciu. Tak jak powiedział to komentujący walkę Dominik Durniat, w tej walce było więcej charakteru niż umiejętności, ale na pewno pojedynek ten przyniósł mnóstwo emocji.

W pierwszej rundzie Way of Blonde walczyła o poddanie, gdyż już na początku starcia próbowała założyć gilotynę rywalce, ale Lady Squat udało się z tej techniki uciec. Potem kibice oglądali walkę w stójce obu zawodniczek, w której to aktywniejsza była Way of Blonde, która posiada background z taekwondo. Silniejsza jednak była Lady Squat, która próbowała się rywalce odgryzać.

W trzeciej odsłonie było już widać mocne zmęczenie na twarzach obu zawodniczek, które mimo niedogodności i zostawienia sporo zdrowia w klatce, zdołały przewalczyć pełen dystans. Do wyłonienia zwyciężczyni potrzebna była decyzja sędziów, którzy orzekli, że wygraną w tej konfrontacji zgarnia Brzyszczyńska.

Po walce Way of Blonde uspokoiła swoją życiową partnerkę i mamę zapewniając, że mimo zmęczenia i rozcięć, będzie z nią wszystko w porządku.

KOMPLET WYNIKÓW GALI FFF 2 W ZIELONEJ GÓRZE

Transmisja:

20:00 – Polsat
19:00 – Polsat Sport
19:00 – ipla.tv (dostęp płatny – 10 zł)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis