MMA PLNajnowszeFENFEN podpisuje kontrakty z czterema zawodnikami po zimowym obozie!

FEN podpisuje kontrakty z czterema zawodnikami po zimowym obozie!

W niedzielę, 8 stycznia, zakończył się FEN Winter Camp. Paweł Jóźwiak, prezes organizacji, wyróżnił 4 zawodników, którzy podpiszą kontrakty zawodowe. Debiuty wszystkich z nich przewidziane są na 2023 rok.

FEN podpisuje kontrakty z czterema zawodnikami

Bilety na FEN 44 kupić można na EVENTIM.

“To już kolejna edycja naszego obozu i znowu jestem bardzo zadowolony z poziomu prezentowanego przez zawodników, którzy wzięli w nim udział. Zawsze powtarzam, że zaprezentowana forma podczas sparingów to najkrótsza droga do tego, aby podpisać kontrakt z FEN. Tym razem wyróżniamy 4 zawodników, którzy wystąpią na naszych galach w najbliższej przyszłości.”

Kontrakty z FEN wywalczyli: Patryk Dubaczyński, Michał Benben, Krystian Krupiński i Krzysztof Kruzel.

W obozie uczestniczyło około 40 osób z Polski, Austrii i Holandii. Na sparingach uczestniczyło około 50 osób. Obozowicze reprezentowali największe polskie kluby sportów walki.

Na specjalną wzmiankę zasługuje historia Krzysztofa Kruzela, który był na 1 edycji FEN Camp w Jakubowie w 2017 r. Miał wtedy niecałe 14 lat. Dziś swoją postawą zapracował sobie na zawodowy kontrakt.

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis