MMA PLFENFEN idzie we freaki! Paweł Jóźwiak podpisał kontrakt z uczestnikiem… Hotelu Paradise!

FEN idzie we freaki! Paweł Jóźwiak podpisał kontrakt z uczestnikiem… Hotelu Paradise!

Foto: Facebook/ FEN

Organizacja FEN idzie we freaki! Mające miano drugiej największej organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju – Fight Exclusive Night na swoją kolejną galę szykuje nie lada gratkę dla fanów okołosportowych emocji!

Nowym zawodnikiem FEN został bowiem jeden z uczestników programu Hotel Paradise, który tłumnie przykuwa przed ekrany widzów w całej Polsce!

FEN idzie we freaki! Paweł Jóźwiak podpisał kontrakt z uczestnikiem… Hotelu Paradise!

Szef FEN – Paweł Jóźwiak zapowiadał już wcześniej, że po niejako fiasku sprzedażowym PPV na minioną “sportową kartę” FEN 32, na następną galę transmitowaną w tym systemie przewiduje stworzenie karty sportowo-freakowej.

Ten zabieg ma przykuć uwagę większej publiczności w Polsce.

Według informacji twitterowego insidera, który został nawet doceniony “Oktagonką” przez program Oktagon Live za zakulisowe wiadomości – MMAPudelek nowym zawodnikiem FEN został Kamil Piórkowski, który znany jest z uczestnictwa w Hotelu Paradise:

Zawodnik ten najprawdopodobniej wystąpi na gali FEN 34, która będzie transmitowana w systemie PPV. Data imprezy zostanie podana dzisiaj podczas transmisji gali FEN 33.

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

UFC 260 – wyniki ważenia i spotkania twarzą w twarz [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą UFC 260 w Las Vegas. Uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się też twarzą w twarz ze swymi przeciwnikami.