MMA PLNajnowszeFENFEN 51: Patryk Likus trafił potężnym kolanem a potem dobił ciosem Dawida Karecińskiego! [WIDEO]

Patryk Likus (4-3) efektownie znokautował Dawida Karecińskiego (3-1) na gali FEN 51 w Lubinie.

FEN 51 Patryk Likus

Na początku walki zawodnicy wymieniali ciosy i kopnięcia w stójce. Po dwóch minutach Kareciński w końcu złapał rywala w klincz i przyparł do siatki. Tam popracował i sprowadził rywala do parteru. Likus jednak zdołał wróci do stójki i potężnie naruszył “Karakana” kolanem. Zapaśnik był wyraźnie zamroczony i po kolejnym potężnym ciosie sędzia nie miał już wątpliwości i przerwał walkę

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

“Proca” przerwał fatalną serię trzech porażek i wrócił na zwycięską ścieżkę w niezwykle efektownym stylu.