MMA PLFENFEN 30: Szymon Bajor rozbił rywala. Lekarz przerywa walkę

FEN 30: Szymon Bajor rozbił rywala. Lekarz przerywa walkę

Szymon Bajor (21-9) rozbił Tassilo Lahra (18-7-1) w pojedynku rozpoczynającym kartę główną gali FEN 30 we Wrocławiu.

Co ciekawe pojedynek ten nie był starciem w wadze ciężkiej a w… kategorii Open. Na wczorajszym ważeniu Lahr był cięższy od Bajora o niemal 20 kg.

Lahr rozpoczął od kilku niskich kopnięć. Bajor odpowiedział ciosami prostymi. “Tajski Czołg’ zmieniał pozycję, lecz mimo wszystko musiał uważać na ciosy. Lahr mimo dużej masy pokazywał całkiem niezłą szybkość. Reprezentant Niemiec poszedł z serią obszernych ciosów, lecz przy okazji sam też przyjął. Bajor ustawił go na siatce i trafił kilka razy naprawdę mocno. Reprezentant Strefy Sportów Walki Artfight Rzeszów zyskiwał coraz większą przewagę nad rywalem, który wyraźnie zwolnił. Pod siatką Bajor trafiał też potężnymi łokciami. Polak zasypywał przeciwnika gradem ciosów, dokładał do tego też kolana. W końcówce rundy Bajor przewrócił przeciwnika. W parterze kontynuował swój mocny atak.

Lahr został mocno rozbity. Jego lewe oko było niemal całkowicie zamknięte. Lekarz nie pozwolił mu wyjść do drugiej rundy.

Bajor powrócił więc na zwycięską ścieżkę po przegranej mistrzowskiej walce z Olim Thompsonem.

Zobacz także:

FEN 30 – wyniki

Organizacja Fight Exclusive Night wraca z jubileuszową galą do swej kolebki. Robert Bryczek zawalczy o pas, czeka nas również mistrzowski rewanż Wierzbickiego z Zadorą.