MMA PLNajnowszeBellatorFedor Emelianenko mówi czy żałuje, że nigdy nie walczył w UFC: No i co z tego? Walczyłem z wieloma ich mistrzami

Fedor Emelianenko mówi czy żałuje, że nigdy nie walczył w UFC: No i co z tego? Walczyłem z wieloma ich mistrzami

Legendarny Fedor Emelianenko już w najbliższy weekend w Inglewood w Kalifornii stoczy swoją ostatnią walkę w karierze. 47-latek w walce wieczoru gali Bellator 290 zawalczy o pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Fedor Emelianenko

Rywalem “Ostatniego Cara” będzie aktualny czempion królewskiej dywizji wagowej Bellatora – Ryan Bader. Rosjanin gościł w programie The MMA Hour u Ariela Helwaniego, gdzie poruszył wiele kwestii związanych ze swoją bogatą sportową karierą.

Fedor Emelianenko mówi czy żałuje, że nigdy nie walczył w UFC

Tam Ariel Helwani pytał go o żal, w konkretnie o to czy go odczuwa, gdy pomyśli sobie, że jego stopa nigdy nie przekroczyła drzwi oktagonu największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC.

Fedor odpowiedział z rozbrajającą szczerością:

“Patrzę na to trochę z innej perspektywy. Gdyby to miało się wydarzyć, to i tak by się wydarzyło. Jeśli nigdy tam nie walczyłem to trudno. Ale co z tego? Walczyłem z wieloma mistrzami UFC i wszystkich ich pokonałem. Nie przeszkadza mi to, że tam nie walczyłem.”

Rosjanin przyznał także, że po kupnie przez UFC organizacji PRIDE pojawiła się szansa na jego występy w oktagonie, ale wówczas także coś poszło nie tak. A konkretnie:

“Była możliwość walki w UFC jak kupili PRIDE. Ale Dana White nie podpisał kontraktu. Dlatego to się nigdy nie wydarzyło.”

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis