MMA PLNajnowszeBoxdelFAME MMA zatrudni Irańskiego Hulka? Wojtek Gola spotkał się z nim: On wygląda jak Boxdel rok temu

FAME MMA zatrudni Irańskiego Hulka? Wojtek Gola spotkał się z nim: On wygląda jak Boxdel rok temu

Czy organizacja FAME MMA zatrudni Irańskiego Hulka, czyli Sajada Gharibiego? Jeden z właścicieli tej freakowej organizacji – Wojtek Gola jednoznacznie zadeklarował się w tej sprawie w rozmowie z kanałem FanSportu na YouTube.

FAME MMA zatrudni Irańskiego Hulka

Postać Irańskiego Hulka jest dość znana w naszym kraju. Wszystko przez potencjalne zainteresowanie jego usługami przez Federację KSW. Swego czasu bowiem polski gigant rzekomo chciał zestawić Irańskiego Hulka z Martynem Fordem. Starcie to jednak nigdy nie doszło do skutku.

FAME MMA zatrudni Irańskiego Hulka? Wojtek Gola spotkał się z nim: On wygląda jak Boxdel rok temu

Co się nie udało w KSW, mogło udać się w FAME MMA. Problem jednak w tym, że Wojtek Gola i inny współwłaściciel FAME MMA Rafał Pasternak spotkali się z Gharibim w Iranie.

Wnioski jednak dwójka polskich właścicieli wyciągnęła jednoznaczne:

“Nie ma szans na to, że go ściągniemy. On wygląda jak grubas mały. To jest taki Boxdel rok temu niższy o 5 centymetrów i cięższy o 30 kilo. On się nie umie w ogóle bić. To jest mistyfikacja i fotomontaż. Ja pojechałem do Iranu z Rafałem i jak się zobaczyliśmy to z krzesła prawie spadliśmy. Później coś tam przemyśleliśmy, na filmie może fajnie wygląda, ale z drugiej strony potem przeanalizowaliśmy to i gość jest po prostu grubasem.”

Czy zatem ktokolwiek będzie chciał jeszcze ściągać Irańskiego Hulka do Polski na walkę w formule MMA?

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis