MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA: ”Stifler” dotrzymuje słowa! W obecności Popka zrobił tatuaż z… [WIDEO]

FAME MMA: ”Stifler” dotrzymuje słowa! W obecności Popka zrobił tatuaż z… [WIDEO]

Damian Zduńczyk dotrzymuje słowa – zakład to zakład! ”Stifler” zrobił tatuaż na nodzę z twarzą swojego ostatniego przeciwnika. Popek Monster był oczywiście na miejscu, bo chciał to zobaczyć z bliska. 

Popek

Do ich starcia doszło na ostatnim FAME MMA 7. Była to walka wieczoru eventu w Łodzi. Popularny raper trafiał kolanami w stójce, ale Damian ”Stifler” Zduńczyk pokazał charakter. Wynik nie był zaskoczeniem choć Paweł nie mógł tego skończyć ciosami w dosiadzie.

Popek bez większych problemów zdobył obalenie, ale nawet mając dominującą pozycję nie mógł znokautować rywala, który co jakiś czas odpowiadał – czym zyskał w oczach komentatorów i publiki. ”Popek Monster” poszedł po technikę kończącą (balachę) i przy poprawieniu uzyskał upragniony rezultat. Trzeba dodać, że było to pierwsze zwycięstwo Popka przez poddanie (techniką parterową).

”Stifler” dotrzymuje słowa!

Damian Zduńczyk dotrzymał słowa i dziś zrobił tatuaż na nodze z twarzą Popka. Relacja z tego dnia i efekt – zobaczcie poniżej.

View this post on Instagram

@stifler16cm 🔥😉❗️

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

Popek
Popek

41-latek stoczył pierwszą walkę u nowego pracodawcy. ”Król Albanii” wrócił do klatki po prawie dwuletniej przerwie. Popek wcześniejsze pojedynki toczył w KSW. Paweł mierzył się choćby z Mariuszem Pudzianowskim czy Robertem Burneiką. Ten drugi wspomniany to jedyne zwycięstwo Monstera pod banderą organizacji Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

Zobacz także:

Prezydent Duda składa gratulacje Błachowiczowi! Kiedy obrona?

Prezydent RP reaguje na wielki sukces Jana Błachowicza. Polak zdobył pełnoprawny pas kategorii półciężkiej

Skandal na ostatniej gali UFC! A jak wy to oceniacie?

Do skandalu doszło w walce wieczoru UFC 253. Mocna reakcja Israela Adesany po obronie pasa kategorii średniej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis