MMA PLArchiwumEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA Reborn: Maciej Sulęcki vs Norman Parke w Łodzi! Znamy całą kartę walk!

FAME MMA Reborn: Maciej Sulęcki vs Norman Parke w Łodzi! Znamy całą kartę walk!

Organizacja FAME MMA ogłosiła całą kartę walk kolejnej gali o nazwie FAME MMA REBORN, która odbędzie się 9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie.

Parke

Przypomnijmy, że wczoraj ogłoszono również o kolejnym występie znanego youtubera Sylwestra Wardęgi. Jeden z najbardziej znanych twórców internetowy w Polsce stoczy trzeci pojedynek. Wardęga będzie szukał swojego pierwszego zwycięstwa w klatce.

Wardęga zadebiutował w marcu 2021 roku, gdy przegrał szybko z Kacprem Błońskim, który bardzo mocno zdewastował rywala. Drugi pojedynek miał miejsce w październiku 2021 roku na 11 edycji. Była to walka z Danny Ferrerim, która mogła się podobać fanom freak fightów. To był freak fight z prawdziwego zdarzenia. Emocji naprawdę nie brakowało. Ostatecznie Wardęga przegrał w drugiej rundzie.

Maciej Sulęcki vs. Norman Parke

Po ogłoszeniu Tomasza Adamka w FAME MMA nadszedł czas na Macieja Sulęckiego. Pięściarz znad Wisły to kolejne, głośne, sportowe nazwisko we freakowej organizacji. Warszawianin legitymuje się rekordem bokserskim (31-2) i dwukrotnie mierzył się o Mistrzostwo Świata.

Jego rywalem będzie dobrze znany polskiej publiczności, kontrowersyjny Norman Parke, wracający do FAME po ponad rocznej przerwie. Dla popularnego „Stormina” będzie to 5 walka pod egidą największej w Europie organizacji freak fight. Doświadczony zawodnik z rekordem (31-7-1) bił się już ze wszystkimi gwiazdami polskiej sceny MMA – Marcinem Wrzoskiem, Mateuszem Gamrotem, czy Borysem Mańkowskim.

Tym razem naprzeciw niego stanie jeden z najlepszych polskich pięściarzy, a walka odbędzie się w intersującej formule 5 mieszanych rund : boks, K1, boks, K1, boks – to wszystko w małych rękawicach do MMA… czeka nas prawdziwa wojna w klatce FAME!

FAME: REBORN – Karta walk!

Organizacja opublikowała całą kartę walk, która prezentuje się następująco:

I kilka słów na temat wydarzenia od FAME.

Zaskoczeni?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis