MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 18: Znamy main event czy to żart? Ferrari stoczy dwie walki jednego wieczoru?

FAME MMA 18: Znamy main event czy to żart? Ferrari stoczy dwie walki jednego wieczoru?

Po ostatnich wypowiedziach można było się tego spodziewać. Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych ogłosiła main event osiemnastej edycji. Najbliższe freakowe wydarzenie odbędzie się dwudziestego maja w Łodzi. Amadeusz Roślik tego wieczoru ma stoczyć.. dwa pojedynki. Jest to prawda czy organizacja freakowa postanowiła sobie zażartować pierwszego kwietnia?

Ferrari

Przypomnijmy, że już dochodziło do takich sytuacji w FAME MMA. Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński pokonał tego samego wieczoru Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska i Michała ”Boxdela” Barona, a Arkadiusz ”Aroy” Tańcula był lepszy od Mateusza ”Murana” Murańskiego oraz Jacka Murańskiego.

”Ferrari” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco mocno mówił o Kacprze Błońskim. Nie brakowało kolejnych kontrowersyjnych wypowiedzi.

Mówi tutaj o lewej półkuli mózgu. Jeśli wstąpi ze mną do oktagonu to przysięgam wam, ponieważ wreszcie jestem zdrowy, a nie byłem ani do “Hejtera”, ani do Łaszczyka, że zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby ten gość został warzywem po walce. Nie życzę mu tego, ale takie są zasady tej gry, że tutaj nie ma litości.

Prima Aprilis?

Organizacja FAME MMA ogłosiła main event najbliższej edycji. Kibice/obserwujący zastanawiają się czy jest to prawda.

Wracamy i to jak… MAIN EVENT GALI FAME 18 – CRUSHER vs FERRARI 🔥🔥🔥 Wspólne występy w projekcie SPONTAN to już przeszłość. Po tym co mówili o sobie w ostatnich wywiadach, Kacper i Amadeusz raczej nie planują wspólnego wakacyjnego wypadu 😅 Przypomnijmy – Kacper poniósł porażkę po niemal 18-minutowym pojedynku w Rzymskiej klatce z Marcinem Dubielem. Z kolei Ferrari stracił tytuł Władcy Piekieł po przegranej w ostatnich sekundach walki z Kamilem Łaszczykiem. Kto Waszym zdaniem dopisze kolejne W w rekordzie?✅

 Wait a sec… DRUGI MAIN EVENT?! DUBIEL vs FERRARI?!😮😮😮 Wygląda na to, że na gali FAME 18 dojdzie do pierwszego w historii Federacji… DOUBLE MAIN EVENTU!!!🔥🤯 Marcin pier#&$ony Dubiel wraca do FAME po wygranej z dużo bardziej faworyzowanym przeciwnikiem! Mimo to, Amadi chciał walczyć z Kacprem i Marcinem na jednej gali… no to robimy to!😎 #teamdubiel czy #teamferrari?🤔🤔🤔 Zasady są proste – jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari* 🔥🔥🔥 *Wyjątkiem jest niezdolność do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19). #famemma18 #famemma #dubiel #ferrari

Zobacz także:

Jan Błachowicz dalej myśli o potencjalnej walce z Jonesem: Muszę sprawdzić go sam! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) rusza z przygotowaniami do następnego pojedynku. Już niebawem poznamy szczegóły kolejnego startu ”Cieszyńskiego Księcia” w amerykańskim gigancie. Błachowicz ma nadzieje, że będzie to walka z dużym nazwiskiem. To nie koniec, bowiem były mistrz w wadze półciężkiej nie zapomina o potencjalnym starciu z Jonem Jonesem.

Zbigniew Stonoga pozywa Jacka Murańskiego! ”Muran” odpowiada! Widzieliście?

Zbigniew Stonoga w mediach społecznościowych poinformował, że pozywa Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z serwisem salon24.pl odpowiedział na słowa Zbigniewa. Ponadto freak fighter powiedział, że ”proces jest absolutnie bezzasadny”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis