MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 18: Michał Pasternak zmierzy się z… Piotrem Szeligą! Znamy formułę!

FAME MMA 18: Michał Pasternak zmierzy się z… Piotrem Szeligą! Znamy formułę!

Dwudziestego maja odbędzie się gala FAME MMA 18 w Łodzi. Właśnie dziś freakowa organizacja ogłosiła nowe zestawienie. Co ciekawe będzie to pojedynek bardziej pro sportowy. Michał Pasternak, który w ostatnim czasie zyskał sporą popularność za sprawą kanału ”Ebe Ebe” zmierzy się z Piotrem ”Szelim” Szeligą.

Pasternak

”Wampir” w przeszłości wypowiadał się mocno o Szelidzę w mediach społecznościowych.

Taki byłeś Polish Tyson, Alan był sztywny, Tańcula chciał do KSW, a Tyburski szukał wyzwań i nikt z nim nie chciał walczyć, a jak ktoś Wam odpowiada to tłumaczycie, że za małe zasięgi i wyzywacie od atencjusza. Robię Was wszystkich na jednej gali! Tacy z Was fighterzy. Więc zamknij…

Przypomnijmy, że Pasternak ma mocny konflikt z innym zawodnikiem FAME MMA – Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim.

Nowa walka!

Organizacja FAME MMA odkrywa kolejne karty. Tym razem ogłoszono, że na 18 edycji zobaczymy walkę Michała Pasternaka z Piotrem Szeligą. Pojedynek odbędzie się w formule K-1. 

WAMPIR VS SZELI 🤯🔥 Oj tu będą grzmoty ⚡️ Szeli nie zatrzymuje się i idzie po następny skalp. Po ostatnim zwycięstwie z Zombiakiem, na jego drodze stanie Wampir 🧛‍♂️ Michał Pasternak – członek ekipy @ebeebe.yt i kolejny zawodowy fighter, który chce sprawdzić Żelaznego Prokuratora w klatce FAME💥 Do tego dochodzi sprawa pewnej warszawskiej szatni… 🌝 K-1, małe rękawice, 3×3 minuty

Zobacz także:

FAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team: Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje! Widzieliście?

Jeden z bohaterów majowej gali FAME MMA 18 – Amadeusz “Ferrari” Roślik ostatnio zmienił klub, w którym się przygotowuje. Ferrari opuścił szeregi gymu Mirosława Oknińskiego i przeniósł się do… Stanów Zjednoczonych, gdzie trenuje w… American Top Team!

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski zdradza trzy nazwiska!

Stało się! Walką wieczoru gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym będzie zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. Pojedynek ten został wczoraj oficjalnie potwierdzony, ale my znamy odpowiedź na pytanie – kto był potencjalnym rywalem Mameda na tę imprezę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis