MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Jacek Murański nie został dopuszczony do walki z Szalonym Reporterem. Muran chciał walczyć!

FAME MMA 15: Jacek Murański nie został dopuszczony do walki z Szalonym Reporterem. Muran chciał walczyć!

Niestety, nie dojdzie do walki Jacka Murańskiego z Szalonym Reporterem na gali FAME MMA 15. Organizatorzy po walce Murana z Arkadiuszem Tańculą nie został dopuścili Murańskiego do kolejnej rywalizacji.

FAME MMA 15

Lekarze po walce Tańculi z Murańskim przebadali Jacka Murańskiego i orzekli, że ma złamaną kość jarzmową oraz pęknięty łuk brwiowy i to organizatorzy mieli zdecydować o udziale Murana w kolejnym pojedynku.

Ci, z uwagi na zdrowie 53-latka zdecydowali się nie dopuszczać go do walki, mimo faktu, iż sam Muran był gotowy do rzymskiej klatki na kolejny pojedynek wejść.

Tym samym nie doszło ostatecznie do walki Jacek Murański vs Szalony Reporter na FAME MMA 15.

Zobacz także:

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Emocje na gali w Łodzi! Śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Aż dziesięć pojedynków czeka nas na gali w łódzkiej Atlas Arenie, tego nie można przegapić. Murańscy, Tańcula, Szalony Reporter, Linkiewicz, Lil Masti, Xayoo, Sarius, Wrzosek i wielu innych wyjdą do klatki/ringu, aby zaprezentować swoje umiejętności. Śledź relację live i wyniki na naszej stronie i bądź na bieżąco!

FAME MMA 15: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

FAME MMA 15: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy ponownie postarali się, aby widzowie mieli jak najwyższą dawkę emocji. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w Łodzi. Dojdzie aż do czterech rewanżów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis