MMA PLNajnowszeFAME MMAFabijański wniesiony na noszach na konferencję prasową przed FAME: Reborn [WIDEO]

Fabijański wniesiony na noszach na konferencję prasową przed FAME: Reborn [WIDEO]

Sebastian Fabijański to jeden z czterech bohaterów walki wieczoru nadchodzącej wielkimi krokami gali FAME;: Reborn. O tym popularnym aktorze można mówić wiele, ale na wczorajszą konferencję prasową znowu przygotował kibicom nie lada niespodziankę. Aktor został na nią… wniesiony na noszach!

Fabijański wniesiony na noszach na konferencję prasową

Sebastian Fabijański wystąpi w walce wieczoru najbliższej gali FAME: Reborn, która odbędzie się już w sobotę 9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi.

Aktor zmierzy się w walce 2 vs 2, w której razem z Tomaszem Olejnikiem skrzyżuje rękawice z Sylwestrem Wardęgą i Wojciechem Golą.

Więcej o nowej walce wieczoru gali FAME: Reborn pisaliśmy tutaj:

Fabijański wniesiony na noszach na konferencję prasową przed FAME: Reborn

Wczoraj natomiast kontrowersyjny aktor i freak fighter przygotował nowy performens na swój udział w konferencji prasowej. Sebastian Fabijański został na nią… wniesiony na noszach przez ekipę medyczną!

Performens Fabijańskiego to odpowiedź na wydarzenia, jakie miały miejsce po jego ostatniej walce. Aktor na gali FAME 19 zmierzył się z raperem Filipkiem i przegrał tam w zaledwie 47 sekund. Po walce został wyniesiony na noszach, a fani w internecie przygotowali fantastyczną kompilację z występu Fabijańskiego na tamtej gali.

Wniesienie go na noszach na konferencję przed FAME: Reborn to zapewne kontynuacja tamtych wydarzeń. Przypomnijcie sobie jak wyglądał ostatni występ Fabijańskiego w klatce FAME MMA:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis