MMA PLEFMEFM 4: Khurshed Kakhorov kończy Patryka Chrobaka i zostaje mistrzem wagi koguciej [WIDEO]

EFM 4: Khurshed Kakhorov kończy Patryka Chrobaka i zostaje mistrzem wagi koguciej [WIDEO]

Khurshed Kakhorov (6-0) pokonał Patryka Chrobaka (3-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w co-main evencie gali EFM 4: Walka o niepodległość w Szczecinie. Stawka pojedynku był pas kategorii koguciej.

Pojedynek zaczął się od kopnięć. Potem nastąpiły wymiany mocnych ciosów. Chrobak trafił bardzo mocnym prawym sierpowym. Kakhorov padł na deski, ale po krótkiej chwili doszedł do siebie. Reprezentujący Niemcy, lecz pochodzący z Tadżykistanu zawodnik docisnął przeciwnika do siatki. Tam pracował ciosami. Z obu stron wyprowadzane były też kolana. Na kilka dobrych podbródkowych Polak odpowiedział łokciem. Inicjatwya należała do Kakhorova. Chrobak był zamknięty pod siatką. Potężne cepy latały z obu stron. Kakhorov zaimponował też kilkoma mocnymi kolanami na głowę. Mocne ciosy Niemca dochodziły do celu.

Kolejną rundę Chrobak zaczął od dobrego prostego w tempo. Zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko Biała starał się odpowiadać w kontrze. Kakhorov sporo zaś kopał, trafiał też ciosami. Po raz kolejny Chrobak został zamknięty pod siatką. Zawodnik SBG Ireland trafiał kolejnymi potężnymi ciosmami i sędzia musiał przerwać pojedynek.

Brutalny nokaut w wykonaniu nowego mistrza 61 kg Khurshed Kakhorov 🏆 To nie był dobry dzień dla DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała/Patryk Chrobak

Posted by European Fight Masters on Tuesday, November 10, 2020

Khurshed Kakhorov został nowym mistrzem wagi koguciej organizacji EFM.

Zobacz także:

EFM 4: Walka o niepodległość – wyniki

Nietypowo, bo we wtorek w Szczecinie odbędzie się gala MMA. Zobaczymy tam dziewięć pojedynków, w tym dwa o mistrzowskie pasy.