MMA PLAkop SzostakEFM SHOW: Akop Szostak znów to zrobił! Tym razem kwiaty wręczył… przeciwnikowi! [WIDEO]

EFM SHOW: Akop Szostak znów to zrobił! Tym razem kwiaty wręczył… przeciwnikowi! [WIDEO]

Akop Szostak (3-3) już jutro po prawie 2-letniej przerwie wraca do klatki. Podopieczny Roberta Jocza wystąpi wysoko w karcie EFM Show. Przeciwnikiem 32-latka będzie Radosław Słodkiewicz (0-1).

Długo oczekiwany debiut Akopa Szostaka w KSW nastąpił pod koniec roku 2018, podczas gali KSW 45. Jeden z najbardziej znanych w Polsce trenerów personalnych, nie mógł jednak uznać go za udany, bowiem po nieumyślnym faulu zakończył starcie z Jamie Sloane’em już w 24. sekundzie wynikiem no contest.

Szostak swój ostatni pojedynek odnotował w maju 2019 roku. Reprezentant WCA Fight Team w zaledwie 36-sekund przegrał z Erko Junem. Dla Akopa była to druga walka pod szyldem KSW.

Akop Szostak wręcza kwiaty!

Akop Szostak (3-3) znów to zrobił! Tym razem najbliższemu przeciwnikowi postanowił wręczyć kwiaty. Było śmiesznie choć już jutro w klatce nie będzie czasu na uśmiechy.

Face to face zobaczycie w wideo poniżej:

EFM SHOW

Akop Szostak wręcza kwiaty przeciwnikowi

Posted by MMA SHOTY on Thursday, April 8, 2021

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL
MICHAŁ MAZUR – BARTOSZ SZACHTA

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – MAREK SAMOCIUK
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS
OLEKSII POLISCHUCK – ISLAM MAYRASULTANOV

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

EFM SHOW w każdym domu dzięki PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.tv i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? 24.99 zł >> KUP TERAZ

Pierwsze trzy walki wieczoru (Oleksii Polischuck – Islam Mayraslutanov, Giorgi Esiava – Jose Torres oraz Magdalena Loska – Kaylee Vos) będzie można obejrzeć na platformie YouTube na Kanale Sportowym. Reszta tylko w PPV!

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Nauczycielka matematyki już w sobotę zawalczy o… mistrzostwo świata w boksie! Będziecie śledzić?

Ebanie Bridges (5-0, 2 KO) już w sobotę w Londynie stanie przed szansą zostania mistrzynią świata federacji WBA. Pięściarka z Australii jest nauczycielką matematyki w liceum. Bridges postanowiła spełnić swoje marzenia i już w weekend będzie miała na to szansę.