MMA PLEFMEFM: Szalone challenge zawodników MMA! Jednym z prowadzących Jongmen!

EFM: Szalone challenge zawodników MMA! Jednym z prowadzących Jongmen!

Ruszyła promocja gali EFM, która odbędzie się już dziewiątego kwietnia. Są to szalone challenge wśród zawodników sportów walki. Trzeba przyznać, że jest to nowy pomysł, którego jeszcze nie było przy promocji wydarzeń MMA.

W walce wieczoru dojdzie do starcia czołowych zawodników kategorii półciężkiej w naszym kraju. Maciej Różański (12-3) stanie przed dużym wyzwaniem jakim niewątpliwie będzie walka z Michałem Pasternakiem (14-5). W tak zwanym co-main evencie zobaczymy Daniela Skibińskiego (16-5).

Wcześniej do klatki wraca Akop Szostak (3-3). Były kulturysta zmierzy się z Radosławem Słodkiewiczem (0-1).

Szalone challenge zawodników MMA!

To jest coś nowego jeśli mowa o promocji przed galą MMA. Zawodnicy mieszanych sztuk walki rywalizują w szalonych challengach. Co zobaczyliśmy? Jedzenie pizzy z żywymi robakami czy starcie kto dłużej wytrwa w trumnie z karaluchami. Jednym z prowadzących jest popularny raper Jongmen.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Norman Parke? Przeciwnik Don Kasjo na FAME MMA 10!

To jest wyczekiwane starcie! Już w maju ma dojść do walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej. W niedzielę podczas konferencji prasowej poznamy szczegóły nowego terminu. Przypomnijmy, że wstępnie jubileuszowa dziesiąta edycja miała odbyć się siedemnastego kwietnia.

Daniel Magical w Elite Fighters? Patostreamer z Torunia zapowiada swój udział w gali!

Czy Daniel Magical znajdzie swoje miejsce w nowo powstałej organizacji Elite Fighters? Znany w polskim internecie patostreamer z Torunia zapowiedział swoją obecność na premierowej gali tego organizatora.