MMA PLNajnowszeMMAEddie Hall w MMA, czy to dobry pomysł? Strongman padł na deski podczas sparingu! [WIDEO]

Eddie Hall w MMA, czy to dobry pomysł? Strongman padł na deski podczas sparingu! [WIDEO]

Już od jakiegoś czasu mówi się o potencjalnym debiucie w mieszanych sztukach walki popularnego strongmana – Eddie Halla. Tym razem w sieci ukazało się nagranie z treningu Brytyjczyka, który podczas sparingu padł na deski.

Hall

36-latek znany jest przede wszystkim ze swojego rekordu świata martwym ciągu, który wyniósł 500 kilogramów w 2016 roku. Jest to uznawane za jeden z najważniejszych wyciągów w historii siłaczy. Eddie zyskiwał również sukcesy na prestiżowym wydarzeniu jakim jest World’s Strongest Man.

Hall już siedemnastego lutego w Katarze stoczy swój pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. Eddie zmierzy się z Mitchellem Hooperem. Brytyjczyk do debiutu przygotowuje się w klubie tymczasowego mistrza UFC w wadze ciężkiej – Toma Aspinalla.

Strongman ustrzelony!

To nie są dobre wiadomości przed debiutem Eddie Halla w mieszanych sztukach walki. W mediach społecznościowych ukazało się nagranie z treningu strongmana, który został ustrzelony na sparingu.

Eddie będzie chciał udanie pokazać po nieudanej walce z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Hall w Katarze zawalczy na dystansie trzech rund po dwie minuty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis