MMA PLNajnowszeFAME MMADzisiaj losowanie par turniejowych na FAME 20! Zawodników rozlosuje ARAPZOR

Dzisiaj losowanie par turniejowych na FAME 20! Zawodników rozlosuje ARAPZOR

To już dzisiaj! Dzisiaj, tj. w czwartek 1 lutego na specjalnym programie CAGE odbędzie się losowanie par turniejowych w rywalizacji o dwa miliony złotych! Turniej będzie jedną z części jubileuszowej gali FAME 20!

Dzisiaj losowanie par turniejowych na FAME 20

Przypominamy, że w turnieju ośmioosobowym, w którym wygrany będzie musiał stoczyć trzy zwycięskie pojedynki wystąpią: Ferrari, Wiewiór, Krycha UFC, Tańcula, Josef Bratan, Filipek, Malczyński oraz Adrian Polak.

Cały turniej odbędzie się na jubileuszowej gali FAME 20, która zaplanowana jest na dzień 10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

Dzisiaj losowanie par turniejowych na FAME 20!

Jak czytamy teraz w oficjalnej zapowiedzi programu CAGE, podczas którego dojdzie do losowania par turniejowych, osobą odpowiedzialną za wylosowanie zawodników będzie jeden z właścicieli organizacji FAME – Krzysztof Rozpara znany w środowiskach medycznych i prawniczych jako ARAPZOR:

“Czwartek, godzina 20:00 – NA ŻYWO, zostaną wylosowane duety WIELKIEGO TURNIEJU K-1

Za losowanie zestawień odpowiedzialny będzie GIGA CHRIS ARAPZOR we własnej osobie.

Dla przypomnienia: WIELKI TURNIEJ K-1 to ogromne igrzyska, w których zawodnicy będą walczyć o pulę nagród w wysokości 2 MILIONÓW ZŁOTYCH!

Uczestnicy finałowi zmierzą się tego dnia, drogą eliminacji, w sumie w trzech pojedynkach! I tak – to wszystko jednego wieczoru! Przed tym jednak należy wylosować pary zawodników do pierwszych czterech walk turniejowych. Wyłonieni wygrani zawalczą z wygranymi z następnej pary, aż dotrzemy do wielkiego finału!

Jutro zatem warto być i oglądać wielkie losowanie! Oto historyczny moment, gdzie dowiecie się, jakie pary zobaczymy na samym początku wielkiego turnieju!

MUSICIE BYĆ TAM Z NAMI!

Transmisja klasycznie na YouTube oraz Twitch”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis