MMA PLNajnowszeClout MMABob Sapp nie zawalczy jednak w Clout MMA! Piechowiak z innym przeciwnikiem!

Bob Sapp nie zawalczy jednak w Clout MMA! Piechowiak z innym przeciwnikiem!

Jak się okazuje Bob Sapp ostatecznie nie zawalczy w Polsce w freakowej organizacji Clout MMA. Przypomnijmy, że Amerykanin wypadł z pojedynku na drugiej edycji w Płocku, gdzie miał zmierzyć się z Piotrem Piechowiakiem. Polak wystąpi w Clout, ale z innym przeciwnikiem.

Sapp

49-latek ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2018 roku na gali Rizin 13, gdzie zmierzył się z debiutującym sumitą Kinataro Osunaarashi. Sapp dość niespodziewanie wygrał. Było to zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów. Wielu kibiców zarzuca Sappowi, że już od kilku dobrych lat jeździ tylko po wypłatę.

Amerykanin to przede wszystkim futbolista, wrestler, aktor i kiedyś świetny zawodnik. Przypomnijmy sobie choćby dwa pojedynki z legendarnym Ernesto Hoostem. ”Bestia” sprawił wielką sensację pokonując przed czasem faworyzowanego Holendra.

Bob Sapp nie zawalczy w Clout MMA!

Początkowo organizacja zapowiadała, że walka Piechowiak-Sapp zostaje przeniesiona na następną galę. Okazuje się jednak, że Amerykanin nie wystąpi w Clout MMA.

Piotr Piechowiak zawalczy w wspomnianej organizacji, lecz z innym rywalem, którego zapewne poznamy niebawem. O wszystkim poinformował Artur Przybysz na swoim kanale.

Wspomniane wypowiedź: 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis