MMA PLK-1Dziś Polak zawalczy o pas w Bułgarii! Jego walkę z bliska będą oglądać wielkie legendy K-1!

Dziś Polak zawalczy o pas w Bułgarii! Jego walkę z bliska będą oglądać wielkie legendy K-1!

Już dziś nasz reprezentant Jakub Śmigielski stoczy bardzo ważny pojedynek w swojej karierze. Polak wystąpi 12 edycji gali Senshi w Bułgarii w mieście Varna. Będzie to walka o pas w kategorii 85 kilogramów w formule K-1, a jego przeciwnikiem będzie Boban Ilonski. Walkę Biało-Czerwonego z bliska będą oglądać wielkie legendy światowego kickboxingu.

Śmigielski

Śmigielski to wychowanek Dariusza Wiśniewskiego z łódzkiego klubu Corio Fight Gym. Jakub wrócił do rywalizacji po dłuższej przerwie i w tym momencie jego karierą zajmuje się grupa promotorsko/menadżerska Corio Promotions Fighters. Polak może pochwalić się rekordem czterech zwycięstw i jednej przegranej.

Warto zaznaczyć, że sobotnią walkę Polaka z bliska będą oglądać takie legendy K-1 jak Ernesto Hoost, Remy Bonjasky czy Peter Aerts.

Ważna walka!

Jakub Śmigielski stoczy dziś ważny pojedynek w Bułgarii na gali Senshi, gdzie czeka go starcie o pas z Bobanem Ilonskim. Macedończyk na swoim koncie ma spore osiągnięcia.

Zobacz także:

Bójka za kulisami PRIME MMA! Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” pobił się z Bombą! [WIDEO] Widzieliście?

Dymy nie tylko na ważeniu. Jak się okazało tuż po ceremonii ważenia doszło do kolejnej konfrontacji pomiędzy Pawłem Bombą, a Piotrem Kałuskim. Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” był zdecydowany!

Utytułowany zawodnik K-1 chciał uspokoić Bombę i go poddusił: To nie rób afer! [WIDEO] Co wy na to?

Kolejna awantura związana z Pawłem Bombą! ”Scarface” pojawił się na dzisiejszej ceremonii ważenia przed galą PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Zawodnik High League postanowił pojawić się na scenie i zaatakować Piotra Kałuskiego, z którym od dłuższego czasu ma konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis