MMA PLNajnowszeBoksDziennikarz chciał walczyć z Nickiem Diazem i zapytał o to jego brata. Nate Diaz ostro zareagował!

Dziennikarz chciał walczyć z Nickiem Diazem i zapytał o to jego brata. Nate Diaz ostro zareagował!

Do niecodziennej sytuacji doszło na konferencji prasowej promującej galę bokserską między Jakiem Paulem a Natem Diazem. Podczas niej pewien dziennikarz chciał walczyć z Nickiem Diazem i w obraźliwy sposób zapytał o to jego brata – Nate’a. Po chwili chyba pożałował tego pytania.

Nate Diaz ostro zareagował

Przypominamy, że gala bokserska z walką Paul vs Diaz odbędzie się na początku sierpnia. Wspominany dziennikarz chciał walczyć w undercardzie na tej gali, a jako rywala wymyślił sobie Nicka Diaza.

Dziennikarz chciał walczyć z Nickiem Diazem i zapytał o to jego brata. Nate Diaz ostro zareagował!

Nate Diaz słysząc to pytanie ostro zareagował, ale też nie pozostawił złudzeń co do tego, że wspomniany pismak zadał złe pytanie.

Wymiana zdań między panami wyglądała następująco:

“D: Nate, tak naprawdę sam jestem pięściarzem i próbuję się dostać na udercard na gali, w której wystąpisz. Zastanawiam się tylko, czy myślisz, że mógłbym walczyć z twoim bratem Nickiem? Jeśli jest choć trochę taki jak ty, to skopałbym mu jego pieprzoną dupę.

N: Bracie, masz zamiar chodzić po ulicy, a gadasz takie bzdury? Wiesz, że wszyscy moi ziomkowie mogą cię teraz zobaczyć? To było głupie. Jak się nazywasz?

D: Derek z Betr Media.

N: Słuchaj Dereku Betr Media, głupi dupku!”

Później zareagował sam Jake Paul przepraszając Nate’a Diaza za to pytanie:

“On pracuje dla mojej firmy. Zwolnię go później, przepraszam Cię za to Nate.”

Jak myślicie, czy Dereka z Betr Media zobaczymy jeszcze kiedyś na konferencji przed galą sportów walki?

Zobacz także:

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis