MMA PLKwiecińskiDymy! Mateusz Murański reaguje na słowa Alana Kwiecińskiego!

Dymy! Mateusz Murański reaguje na słowa Alana Kwiecińskiego!

Mateusz Murański nie zamierzał to pozostawić bez komentarza. ”Muran” szybko zareagował na słowa Alana Kwiecińskiego, który jest chętny na walkę z… Marcinem Różalskim!

Jeszcze żaden freak fighter tego nie zrobił! ”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Murański o Kwiecińskim: Świat się skończył!

Alan Kwieciński w mediach społecznościowych zdradził, że chętnie zmierzy się z Marcinem Różalskim.

Miałem się odnieść, więc się odnoszę do słów Marcina. Tak więc, jak najbardziej jestem na TAK, jeśli chodzi o walkę z Tobą. Dla mnie niesamowite wyzwanie. Jak z takiego głupiego żartu ma wyjść fajna inicjatywa, to zróbmy to. Ja również część wypłaty przekazuję na schronisko. Jak to powiedziałeś, mam nadzieję „Do zobaczenia w klatce.

Na te słowa szybko zareagować postanowił Mateusz Murański. ”Muran” już nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Świat się skończył…. Myślę, że na jedyne na co mógłby mu pozwolić Marcin temu zwyrodnialcowi niejakiemu Alanowi Kwiecińskiemu , to propozycja podcierania zawartości posiłków po potrzebie, jego koniom.

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC po awanturze z Ferrarim: Faktycznie mnie trafił, to był przypadek! [WIDEO] Co wy na to?

Eryk Bręczewski już na spokojnie skomentował całą awanturę przed galą High League 1. Trener ”Bonusa BGC” przyznaje, że został trafiony, ale uważa to za przypadek! Eryk gwarantuje, że to nie koniec i jeszcze dopadnie ”Ferrariego”.

UFC 267: To się dzieje naprawdę! Walkę Jana Błachowicza zobaczą tylko zaszczepieni! Będzie już tak zawsze?

To już są podziały! Wszystko na to wskazuje, że galę UFC 267 w Abu Dhabi będą mogli oglądać tylko osoby zaszczepione. W walce wieczoru Jan Błachowicz (28-8) stanie do drugiej obrony pasa w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).