MMA PLJan BłachowiczUFC 267: To się dzieje naprawdę! Walkę Jana Błachowicza zobaczą tylko zaszczepieni!

UFC 267: To się dzieje naprawdę! Walkę Jana Błachowicza zobaczą tylko zaszczepieni!

To już są podziały! Wszystko na to wskazuje, że galę UFC 267 w Abu Dhabi będą mogli oglądać tylko osoby zaszczepione. W walce wieczoru Jan Błachowicz (28-8) stanie do drugiej obrony pasa w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).

Na tej samej gali swój następny pojedynek stoczy Michał Oleksiejczuk (15-4). Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzy się z niepokonanym Shamilem Gamzatovem (14-0). Potwierdzono również walkę w wadze ciężkiej – Marcina Tybury (22-6) z Aleksandrem Volkovem (33-9).

Wstęp tylko dla zaszczepionych!

Już trzydziestego października UFC 267 odbędzie się przy wypełnionych w 30% trybunach. Pojawia się jednak jeden warunek! Kibice będą musieli przedstawić papiery pełnego szczepienia przeciw Covid-19. Kiedyś mówiło się o tym jako teoria spiskowa, a teraz staje się to faktem.

Ariel Helwani już jakiś czas temu w mediach społecznościowych poinformował, że gala UFC 267 nie będzie sprzedawana w systemie PPV na terenie Stanów Zjednoczonych. Podobna sytuacja miała miejsce w 2011 roku. Transmisja numerowanej gali tym razem w ESPN oraz ESPN+.

Wiadomość ta oznacza, że gala planowana na trzydziestego października odbędzie się w europejskich godzinach. Walki Jana Błachowicza (28-8) z Gloverem Teixeirą (32-7) możemy spodziewać się w godzinach 22-23.

Zobacz także:

Boxdel komentuje aferę Ferrariego! Będziecie zaskoczeni! Jesteście?

W minioną sobotę miała miejsce pierwsza edycja gali High League. Dzień przed wydarzeniem odbyło się ważenie i media trening. Podczas udzielania wywiadów doszło do szokującej sytuacji. Amadeusz Ferrari znokautował trenera Bonusa BGC, Eryka Bręczewskiego.

Pięściarka reaguje na przegraną Brodnickiej w High League! Nie była zaskoczona! A wy?

Utalentowana pięściarka Laura Grzyb (5-0, 3 KO) postanowiła w mediach społecznościowych zareagować na wczorajszą walkę Ewy Brodnickiej. 26-latka nie była zaskoczona przegraną byłej mistrzyni świata w boksie.