MMA PLNajnowszePrime MMADuże zaskoczenie! Erko Jun oficjalnie zawodnikiem organizacji PRIME!

Duże zaskoczenie! Erko Jun oficjalnie zawodnikiem organizacji PRIME!

Jest spore zaskoczenie. Na ceremonii ważenia przed galą PRIME SHOW MMA 4 doszło do ogłoszenia. Freakowa organizacja poinformowała o nowym nabytku jakim został były zawodnik KSW – Erko Jun.

Jun

“The Bounty Hunter” w największej organizacji w naszym kraju stoczył cztery pojedynki. Wyglądało to naprawdę dobrze, bowiem przed czasem odprawił Tomasza ”Stracha” Oświecińskiego, Popka Monstera i Akopa Szostaka. 

Przyszedł czas na zdecydowanie większy test. 32-latek wystąpił w main evencie gali w Chorwacji, gdzie zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Warto zaznaczyć, że Erko miał swoje momenty, ale ostatecznie musiał uznać wyższość rywala.

Erko Jun w PRIME!

Spore zaskoczenie… Erko Jun na ceremonii ważenia PRIME SHOW MMA 4 został nowym nabytkiem freakowej organizacji.

TAK, TAAK! 😳🔥 ERKO JUN ZAWODNIKIEM PRIME! 🚨 Erko w swojej karierze stawiał czoła takim zawodnikom jak Akop Szostak, czy Mariusz Pudzianowski w KSW! 🥊 Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania… 😈 Witamy w rodzinie PRIME – @erkojun 🫶🏼

TAK, TAAK! 😳🔥 ERKO JUN ZAWODNIKIEM PRIME! 🚨Erko w swojej karierze stawiał czoła takim zawodnikom jak Akop Szostak, czy…

Posted by PRIME SHOW MMA on Friday, October 20, 2023

Zawodnik z Bośni i Hercegowiny w poprzednim roku stoczył trzy walki. 33-latek wystąpił chociażby w Rosji, gdzie w formule K-1 zmierzył się z mocnym Vladimirem Mineevem. Erko przegrał po dobrej walce z faworyzowanym Rosjaninem. Ostatni pojedynek miał miejsce na Brave CF 70, gdy Erko efektownie przed czasem odprawił Marko Drmonjica.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis