MMA PLK-1Duże wyzwanie! Były zawodnik Glory rywalem Turyńskiego w prestiżowym turnieju w Japonii

Duże wyzwanie! Były zawodnik Glory rywalem Turyńskiego w prestiżowym turnieju w Japonii

Michał Turyński już dziewiątego września będzie reprezentował nasz kraj w prestiżowym turnieju w Japonii. W tym momencie poznaliśmy rywala czołowego zawodnika wagi ciężkiej w Polsce. Wyzwanie będzie naprawdę duże, bowiem zmierzy się z byłym zawodnikiem Glory – Arielem Machado z Brazylii.

Turyński

Polak jest mistrzem WAKO PRO oraz championem organizacji King of Kings. Warto przypomnieć, że Turyński posiada jedną walkę w największej organizacji na świecie. Mowa o walce na Glory, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Rumunii – Catalina Morosanu.

Turyński ostatni raz toczył pojedynki na terenie Francji, gdzie w efektownym stylu obronił pas mistrzowski organizacji WKN.

Znamy rywala!

Michał Turyński poznał rywala, z którym zmierzy się w prestiżowym turnieju w Japonii. Przeciwnikiem naszego reprezentanta będzie mocny Brazylijczyk – Ariel Machado.

Doświadczony Brazylijczyk posiada ponad 50 walk zawodowych z czego aż 36 zakończył przed czasem. Ariel w Glory stoczył siedem pojedynków z czego cztery zwyciężył. Machado skrzyżował rękawice chociażby z Artem Vakhitovem, Danyo IIungą, Pavlem Zhravlevem czy Yousri Belgaroui.

Brazylijczyk toczy również walki w boksie tajskim. Ariel próbował swoich sił w MMA, gdzie może pochwalić się rekordem siedmiu zwycięstw i trzech porażek. 36-latek w tym roku stoczył dwie walki, w których musiał uznać wyższość przeciwników. Tym samym Machado jest mocno zmotywowany, aby w Japonii przełamać gorszą serię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis