Dustin Poirier wskazał zawodnika wagi lekkiej, który ma największe szanse na pokonanie Khabiba

Khabib Nurmagomedov (28-0) jest niepokonany w zawodowej karierze. Na Rosjanina, póki co nie ma mocnych i niewiele wskazuje na to, że kiedykolwiek w dywizji lekkiej znajdzie się zawodnik, który dokona “niemożliwego” i pokona Dagestańczyka.

Aktualny mistrz wagi lekkiej UFC w swojej karierze przejechał się już niemal po każdym czołowym zawodniku swojej dywizji na świecie. Szczegółowi fani dopatrzą się jednak w szerokiej stawce dwóch nazwisk, które mogą przeciwstawić się Rosjaninowi.

Jednego z kandydatów do pokonania Khabiba przedstawił Dustin Poirier (25-6, 1 N/C), który w swojej ostatniej walce w oktagonie także musiał uznać wyższość Rosjanina przegrywając z nim przez poddanie w trzeciej rundzie na UFC 242 w Abu Dhabi.

Kto zdaniem “Diamenta” jest w stanie pokonać Khabiba?

Justin Gaethje! 

Znalezione obrazy dla zapytania justin gaethje gif victory

Co ciekawe, w kwietniu 2018 roku, Dustin Poirier skonfrontował się z Justinem Gaethje i wygrał to starcie przez TKO w czwartej rundzie.

Drugim nazwiskiem, który nadal nie został skonfrontowany z Khabibem Nurmagomedovowem jest Tony Ferguson (25-3). Amerykanin ma jednak stanąć na przeciwko Rosjanina już 18 kwietnia w Nowym Jorku.

Jak myślicie, czy ktoś z dwójki Gaethje-Ferguson jest w stanie pokonać Khabiba?