MMA PLDustin PoirierDustin Poirier wskazał najlepszego pięściarza w MMA! Jest opinia: Rozumie boks lepiej niż McGregor!

Dustin Poirier wskazał najlepszego pięściarza w MMA! Jest opinia: Rozumie boks lepiej niż McGregor!

Kandydat na nowego mistrza wagi lekkiej UFC Dustin Poirier wskazał najlepszego pięściarza w MMA. Amerykanin gościł w programie The MMA Hour, gdzie podzielił się opinią na ten temat.

Dustin Poirier

W świecie mieszanych sztuk walki rozgorzała dyskusja na temat tego, który zawodnik MMA posiada obecnie najlepsze umiejętności pięściarskie. Wśród kandydatów wymieniani są Don Kasjo, Max Holloway czy Conor McGregor.

“Diament” ma jednak innego faworyta w tej kwestii.

Dustin Poirier wskazał najlepszego pięściarza w MMA! Jest opinia: Rozumie boks lepiej niż McGregor!

“Uważam, że najlepszym pięściarzem jest Petr Yan. Po prostu sposób w jaki się porusza czyni go tym wyjątkowym. Jego pozycja zawsze jest pewna. Nigdy nie walczył nie przyjmując odpowiedniej pozycji. Ma dobrą celność, świetnie pracuje na nogach, pięknie się porusza, balansuje. To tylko kilka rzeczy z tych, które robi fenomenalnie.” – przyznał Poirier.

Amerykanin doczekał się już także odpowiedzi samego Petra Yana, który na Twitterze odniósł się krótko do tej opinii:

“Oczywiście Dustin Poirier rozumie boks lepiej niż Conor McGregor.”

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis