MMA PLConor McGregorDustin Poirier otwarty na trylogię z McGregorem! Ma też na celowniku…

Dustin Poirier otwarty na trylogię z McGregorem! Ma też na celowniku…

Dustin Poirier (27-6) odnotował bardzo ważne zwycięstwo. Wszystko wskazuje na to, że ”Diamond” w kolejnym pojedynku dostanie mistrzowską szansę w kategorii lekkiej. Amerykanin co ciekawe jest otwarty na trylogię z Conorem McGregorem (22-5). Ma też pewnego zawodnika na celowniku…

32-latek pełnoprawny tytuł mógł zdobyć we wrześniu 2019 roku. Miał nawet swój moment, kiedy trafił mocnym ciosem w stójce.. Ostatecznie mistrz Khabib Nurmagomedov (29-0) szybko doszedł do siebie i w trzeciej odsłonie znalazł sposób na poddanie (duszenie zza pleców) Amerykanina.

Poirier od tego czasu odnotował dwie walki. Reprezentant American Top Team pod koniec czerwca poprzedniego roku dał znakomitą wojnę z Danem Hokerem. Poirier po 5-rundowej bitwie jednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Nowej Zelandii. Pojedynek ten znalazł się na liście najlepszych walk UFC w 2020 roku.

Dustin Poirier: Zawsze chciałem zlać tyłek…

Dustin Poirier (27-6) ma za sobą udany rewanż po latach. Amerykanin w drugiej odsłonie znokautował Conora McGregora (22-5).

”Diamond” wyjawił, że jest otwarty na trylogię z Irlandczykiem. Ponadto na celowniku ma starcie z Natem Diazem (20-12).

Interesuję mnie kolejna walka z Conorem McGregorem. Zawsze chciałem też zlać tyłek Nate’owi Diazowi. To mnie interesuje. Jestem pewny, że coś będzie miało sens. Na ten moment, nie wiem. Z Conorem mamy 1-1. Nate Diaz uciekł od walki i lubi pi*rdolić głupoty w internecie.

Nate Diaz po prawie 3-letniej przerwie wrócił w 2019 roku. Amerykanin podczas UFC 241 jednogłośną decyzją sędziów pokonał Anthony Pettisa. Szalony Diaz był już bliski mistrzowskiej szansy, ale musiał jeszcze zaliczyć jedno jakże ważne zwycięstwo. Ostatecznie walka z Jorge Masvidalem okazała się przegraną.

Zobacz także:

Piątkowska wygrywa w sądzie z Brodnicką! Jaka kara dla ”Cleo”?

Ewe Brodnicką czeka sromotna kara. Poznaliśmy szczegóły sprawy sądowej na linii Piątkowska-Brodnicka

Rewanż pomiędzy Adamkiem, a Saletą? To możliwe!

Niewykluczone, że w czerwcu dojdzie do rewanżowego starcia. Tomasz Adamek vs Przemysław Saleta II, co wy na to?