MMA PLBez kategoriiEwa Piątkowska wygrywa w sądzie! Brodnicką czeka sromotna kara!

Ewa Piątkowska wygrywa w sądzie! Brodnicką czeka sromotna kara!

Mamy już finisz w sprawie sądowej na linii Piątkowska-Brodnicka. Piątkowska w mediach społecznościowych zdradziła kulisy. ”Cleo” czeka sromotna kara!

Nie jest to dobry czas w karierze Ewy Brodnickiej (19-1, 2 KO)! Podopieczna Gusa Carrena już na ceremonii ważenia straciła tytuł mistrzyni świata. Powód? Brodnicka nie zrobiła wymaganego limitu.

36-latka na dystansie dziesięciu rund musiała uznać wyższość Mikaeli Mayer (14-0, 5 KO). Reprezentantka USA wygrała pewną jednogłośną decyzją sędziów. Dla Brodnickiej była to pierwsza zawodowa przegrana. Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej.

Piątkowska: Nasz geniusz zbrodni usłyszał wyrok!

Ewa Piątkowska (15-1, 4 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformowała kibiców jak zakończyła się jej sprawa sądowa z Ewą Brodnicką (19-1, 2 KO). ”Cleo” czekają prace społeczne oraz będzie zmuszona przeprosić ”Tygrysicę” na łamach portali bokserskich.

A teraz dobra wiadomość. Sąd uprawomocnił wyrok przeciwko Brodnickiej 🤭
Nasz geniusz zbrodni usłyszał wyrok 4 miesięcy ograniczenia wolności. Oprócz tego musi mnie przeprosić na łamach portali bokserskich i wypłacić zadośćuczynienie.
Sprawa dotyczy oczywiście zaatakowania mnie po gali boksu w Ergo Arenie.
Pamiętajcie! Wypieranie się tego, że podeszło się do kogoś, uderzyło i uciekło w budynku naszpikowanym kamerami to NIE jest dobry pomysł 🤣🤣
Jestem zadowolona z wyroku sądu, czekam na przeprosiny i przelew. A Ewie życzę owocnych prac społecznych. 

Przypomnijmy, że 36-latka już trzynastego lutego miała zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Ostatecznie jej walka na MMA VIP zostaje odwołana.

Niestety na gali MMA-VIP wystąpię tylko w studiu. Na sparingu doznałam kontuzji, której nie wyleczę całkowicie w 3 tygodnie. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i do zobaczenia 13 lutego!
#MMA-VIP #MMAVIP.PL

Zobacz także:

Kim jest Artur Binkowski! Nieznane fakty na temat zabawnego pięściarza!

To jest ciekawa historia! Artur Binkowski i jego kariera sportowa, duże problemy z prawem, walki w Polsce…

Ferrari o Don Kasjo: Szantażował mnie! Co wy na to?

Amadeusz Roślik skomentował swój konflikt z Don Kasjo. O co dokładnie chodzi? Sami zobaczcie