MMA PLBoksRewanż pomiędzy Adamkiem, a Saletą już w czerwcu? To możliwe!

Rewanż pomiędzy Adamkiem, a Saletą już w czerwcu? To możliwe!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) wraca już osiemnastego czerwca na gali Polsat Boxing Night. Niewykluczone, że nasz utytułowany pięściarz stoczy rewanż z rodakiem – Przemysławem Saletą (44-8, 22 KO). Chcielibyście to zobaczyć?

Do ich pierwszej walki doszło we wrześniu 2015 roku. Były mistrz Europy poddał się po piątej rundzie. Saleta doznał poważnej kontuzji ręki. Od tej walki nie widzieliśmy już Przemysława w ringu. Adamek zaś odnotował pięć pojedynków. Skrót z ich pierwszego starcia zobaczycie [TUTAJ]

Saleta o rewanżu z Adamkiem: Chętnie bym zawalczył!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) w programie Koloseum potwierdził, że w grę wchodzi jego rewanżowy pojedynek z Przemysławem Saletą (44-8, 22 KO).

To nie zależy ode mnie. To wszystko zależy od prezesa Polsatu. Ostatnio prezes był w Stanach Zjednoczonych, powiedział mi, że muszę wrócić i wracam. Powiedziałem żonie, że wracam na trzy walki, to tylko pogroziła mi palcem.

W studiu był obecny Saleta, który gwarantuje, że jest chętny na rewanżowy pojedynek. Były mistrz Europy powiedział również, że prawdziwy sport ma już za sobą.

Ja bardzo chętnie bym zawalczył. Prawdziwy sport jest już za mną, natomiast na świecie pojawiła się moda na walki zawodników, którzy najlepsze walki mają za sobą, tak więc nie mam nic przeciwko.

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno mówiło się potencjalnej walce ”Górala” z Dariuszem Michalczewskim (48-2, 38 KO). ”Tiger” w dobitnych słowach zdementował plotki.

Pierwsze słyszę, że mam walczyć. Chyba już nie ma w Polsce dobrych bokserów, skoro wycierają sobie gębę moim nazwiskiem! To jest bez sensu. Jak oni sobie to wyobrażają?! Przecież ja zakończyłem karierę dawno temu.

Zobacz także:

Zawodnik UFC zwolniony z organizacji w trybie natychmiastowym! Widzieliście za co?

No to spore zaskoczenie. Zawodnicy zwalniani są za przegrane, doping, a w przypadku Ottmana Azaitara zdecydowało…

To już pewne – Szpilka zadebiutuje w 2021 roku w MMA! Jaką organizacje wybierze?

Są dwie mocne propozycje. Artur Szpilka już oficjalnie w 2021 roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki