MMA PLJoanna JędrzejczykDoszło do face to face Jędrzejczyk-Zhang przed rewanżem! Jest wielki szacunek [WIDEO]

Doszło do face to face Jędrzejczyk-Zhang przed rewanżem! Jest wielki szacunek [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego powrotu do klatki Joanny Jędrzejczyk (16-4). Polka podczas UFC 275 w Singapurze stanie do rewanżu z Weili Zhang (21-3). Ich pierwsze starcie przejdzie do historii i będzie miało miano jednego z najlepszych bojów w historii żeńskiego MMA.

Jędrzejczyk

Jest bardzo dobra wiadomość przed najbliższą galą. Zwyciężczyni tego starcia będzie oficjalną pretendentką do pasa UFC w wadze słomkowej. Potwierdził to Dana White.

Zdecydowanie jest to eliminator. Którakolwiek wygra tę walkę to z pewnością będzie walczyć o pas mistrzowski z Carlą Esparzą

Przypomnijmy, że Jędrzejczyk po pas UFC sięgnęła w marcu 2015 roku, gdy przed czasem odprawiała aktualną mistrzynię – Carlę Esparze. Niewykluczone, że dojdzie do rewanżu po latach. Warunek jest jeden. Polka musi wygrać ważny pojedynek w Singapurze.

Jest face to face!

Doszło do spotkania oko w oko najważniejszych bohaterów sobotniego UFC 275 w Singapurze. Joanna Jędrzejczyk (16-4) i Weili Zhang (21-3) w ich przypadku widać duży szacunek.

Sami zobaczcie:

W walce wieczoru zobaczymy doświadczonego Glovera Teixeire (33-7). Doświadczony Brazylijczyk zmierzy się z niebezpiecznym Jiri Prochazką (28-3-1). Wcześniej w klatce zamelduje się mistrzyni Valentina Shevchenko (22-3), która skrzyżuje rękawice z Tailą Santos (19-1).

Poniżej face to face przed walkami mistrzowskimi:

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski reaguje na krytykę w stronę Materli: Darujcie sobie swoje drwiny! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski (17-7) postanowił zareagować w mediach społecznościowych na krytykę, która spadła na jego ostatniego przeciwnika. Mowa oczywiście o byłym mistrzu KSW w wadze średniej – Michale Materli (31-8), który zmierzył się z Pudzianowskim w walce wieczoru 70 edycji w Łodzi.

Mateusz Masternak krytykuje gale freakowe i przyznaje: Gdyby zamiast tego kupili PPV na moją walkę…

Polski pięściarz Mateusz Masternak najwyraźniej nie jest fanem rosnących w Polsce ostatnio jak grzyby po deszczu gal freakowych. “Master” odniósł zainteresowanie freakami do swoich walk i przedstawił, co by się stało, gdyby to fani kupowali PPV na jego walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis