MMA PLDon KasjoBędzie walka Don Kasjo vs Wrzosek?! Boxdel komentuje: Chętnie bym zobaczył taki pojedynek!

Będzie walka Don Kasjo vs Wrzosek?! Boxdel komentuje: Chętnie bym zobaczył taki pojedynek!

To byłoby kolejne hitowe starcie na gali FAME MMA! Michał Baron podczas ostatniego ”face to face” nie ukrywał, że chętnie zobaczyłby walkę ”Don Kasjo” z Marcinem Wrzoskiem. Powstała też mocna wymiana zdań bowiem ”Król” był na linii.

Wrzosek

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Boxdel do Don Kasjo: Moim zdaniem nie umiesz się zachować w tym temacie!

Były emocje podczas ostatniego ”face to face” pomiędzy Krystianem Wilczakiem, a Aleksandrem Muzheiko. Dodatkowo na linii pojawił się ”Don Kasjo”. 

Boxdel: Może się okaże, że do tego pojedynku… Ja osobiście chętnie bym zobaczył taki pojedynek, ale to już jest kwestia przyszłości  

Don Kasjo: No tak chętnie byś zobaczył. Przecież po to zrobiłeś filmik, i napisałeś pytania, bo teraz trenujecie razem – to teraz tam dupę liżesz. 

Boxdel: Dobra stary, powiem Ci szczerze że też k*wa moim zdaniem nie umiesz się zachować w tym temacie.

Don Kasjo: Ty nie umiesz się zachować…

Boxdel: Jak możesz powiedzieć… Kasjo k*rwa nie przerywaj mi! Bo mnie to już też wku*wia, że jedyne co potrafisz robić to dopi*rdalasz fllow na tą swoją ciągłą gadkę, przeszkadzasz każdemu, nie pozwalasz się wtrącić, ja też mam swoje argumenty, z którymi jakbym wyszedł…     

Don Kasjo: No słucham, mów!

Boxdel: Słuchaj Kasjo. Po pierwsze to, że trenuje z Marcinem Wrzoskiem nie oznacza – że faworyzuje go jakkolwiek w ewentualnym przyszłym pojedynku i nie zarzucaj mi czegoś takiego! Bo to jest po prostu nieprawda.  

Don Kasjo: Ty sobie zaprzeczasz, bo dzisiaj oglądałem jakiś twój wywiad i mówisz ”jestem stronniczy i nie będę tego ukrywał”. To zobacz jakim jesteś hipokrytą. 

Boxdel: To co, że nagrałem sobie vloga z Wrzoskiem to już jestem stronniczy? Przecież nagrywałem też vloga z Tobą, i wtedy Ci nie przeszkadzało.  

Don Kasjo: Ja nie mówię o tym tylko o całokształcie. Po tych aferkach, że masz żal do mnie. Ja dzwonię do Ciebie i Ci mówię normalnie przecież k*rwa Boxdel wiesz, że nie jestem jakiś wrażliwy/uczuciowy to co ja miałem Ci pisać/poklepywać. Przecież wiesz, że na zebraniu całego zarządu, powiedziałem do Krzysztofa i Rafała – że to jest ich wina, przez to rzuciłeś…

Boxdel: No i co? Ja to otwarcie gadałem wszędzie w sieci.

Don Kasjo: Biegniesz do pałki, płaszczysz się. On Cię nazywa ”good girl”, a Ty nic, siedzisz jak taka fleja. Oto mi chodzi. Potem ten vlog z Wrzoskiem, sobie układasz całość. I dlatego mówię, że jesteś taki jak wiatr zawieje, nie masz swojego zdania, nie umiesz powiedzieć i być konkretny. Jak masz coś do mnie to powiedz konkretnie.      

Boxdel: Dobra Kasjo zapraszam Cię na cage’a pogadamy, bo teraz jest face to face.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

To najprawdopodobniej będzie rywalka Polskiego Kena na MMA VIP 3! Co wy na to?

Organizacja Marcina Najmana – MMA VIP zapowiedziała w mediach społecznościowych zorganizowanie pierwszej w Polsce walki kobiety z mężczyzną. We wpisie informującym o tego typu przedsięwzięciu organizatorzy zamieścili także podpowiedź w kwestii konkretnego zestawienia.

Nowy rywal Normana Parke na gali EFM SHOW 2! Znane nazwisko! Zaskoczeni?

Norman Parke z nowym rywalem na galę EFM SHOW 2! Podczas wydarzenia w Sofii, pierwotnego rywala „Stormina” zastąpi Maciej „Irokez” Jewtuszko!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis