MMA PLNajnowszeElite FightersMateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Murański

Mateusz Murański pod koniec lipca wystąpił na pierwszej edycji Elite Fighters. ”Muran” po ciężkiej walce pokonał na punkty debiutującego ”Warszawskiego Dresika”. Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Murański: Ciekawe czy jakiś śmiałek, podejmie się takiego wyzwania!

Mateusz Murański postanowił w mediach społecznościowych podsumować swój ostatni jakże udany okres. 

Fajnie było zapisać się na kartach historii , tym co udało mi się zdobyć czyli wygrywając dwie walki jedna po drugiej na ostatniej gali @elitefighters.tv🔥 Ciekawe czy jakiś śmiałek , podejmie się takiego wyzwania , z takim samym wykonaniem walk i finałem ich przebiegu, tak jak to miało miejsce w moim wykonaniu 🔥💪👊 Jak myślicie ?

Zobacz także:

Brock Lesnar wraca do WWE! Rozniósł Johna Cenę [WIDEO] Widzieliście?

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i jeden z najbardziej znanych w USA postaci związanych ze sportami walki – Brock Lesnar wraca do WWE!

Ewelina Woźniak wybrała gdzie będzie walczyć! Niedługo starcie w Polsce?

Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w polskim MMA – Ewelina Woźniak wybrała gdzie będzie walczyć! Niepokonana w zawodowych startach Polka związała się z zagraniczną organizacją!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis