MMA PLUFCDos Santos wygrywa w rewanżu po latach z Werdumem! Duże emocje i obrażenia [WIDEO]

Dos Santos wygrywa w rewanżu po latach z Werdumem! Duże emocje i obrażenia [WIDEO]

Z piątku na sobotę na Florydzie odbyła się gala Gamebred Bareknuckle MMA. W main evencie doszło do rewanżu po latach pomiędzy byłymi mistrzami UFC w wadze ciężkiej – Juniorem Dos Santosem i Fabricio Werdumem.

Santos

Był to pojedynek na gołe pięści i dostarczył sporo emocji kibicom. Do ich pierwszej walki doszło w październiku 2008 roku na gali UFC 90. Co ciekawe w tym starciu ”Cigano” debiutował w największej organizacji na świecie. Dos Santos po minucie i 21-sekundach znokautował rywala.

Brazylijczyk po siedmiu zwycięstwach z rzędu dostał szansę walki o mistrzowski pas. Dos Santos wykorzystał szansę i w niecałe dwie minuty znokautował Caina Velasqueza. Tytuł stracił w natychmiastowym rewanżu.

Dos Santos ponownie lepszy od Werduma!

W walce wieczoru Gamebred Bareknuckle MMA – Junior Dos Santos ponownie okazał się lepszy od Fabricio Werduma. 39-latek po pełnych trzech rundach wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Junior wykorzystał swoje umiejętności bokserskie. Werdum nie zrobił mu większej krzywdy. Fabricio pracował nad obaleniem, ale zakończyło się to fiaskiem.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis