MMA PLNajnowszeBorys MańkowskiDoniesienia: Znamy przeciwnika Mańkowskiego na gali XTB KSW 78 w Szczecinie?

Doniesienia: Znamy przeciwnika Mańkowskiego na gali XTB KSW 78 w Szczecinie?

Borys Mańkowski (22-10-1) swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Już w tym momencie znamy przeciwnika byłego mistrza KSW? Niewykluczone, że właśnie z tym przeciwnikiem reprezentant Czerwonego Smoka spotka się na najbliższej gali.

Mańkowski

W main evencie Michał Materla przed własną publicznością stoczy drugi pojedynek z weteranem Kendallem Grove. Tomasz Romanowski jest coraz bliżej pasa, a plany będzie mu chciał pokrzyżować niepokonany stójkowicz Radosław Paczuski. Ponadto swój debiut w największej organizacji w naszym kraju zaliczy mistrz Babilon MMA – Łukasz Sudolski.

33-latek ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 71 w Toruniu. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Mańkowski również miał swoje momenty w tym starciu. Ostatecznie po pełnych trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Daniel Torres.

To będzie przeciwnik Borysa Mańkowskiego?

Tego nie możemy wykluczyć! Valeriu Mircea (27-8-1) w mediach społecznościowych wyznał, że najbliższy pojedynek stoczy na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Tym samym wydaje się, że reprezentant Mołdawii będzie rywalem byłego mistrza KSW.

“The Solitary Wolf” trafił do KSW w tym roku. Valeriu w czerwcu na gali KSW 71 przegrał przed czasem z Romanem Szymańskim. Mołdawianin zapewniał, że z powodu kontuzji nie był w stanie pokazać co tak naprawdę potrafi. Mircea ostatni pojedynek odnotował na KSW 76, gdzie po niecałych dwóch minutach znokautował Gracjana Szadzińskiego. Valeriu tuż po zwycięstwie od razu nawoływał do rewanżu z Romanem Szymańskim.

Tak Valeriu zakończył ostatni pojedynek:

Zobacz także:

Załęcki komentuje ostatnią przegraną Pudziana: Jestem zawiedziony z tego względu, że odklepał! Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował ostatnią przegraną Mariusza Pudzianowskiego. Podczas XTB KSW 77 w Gliwicach doszło do walki legend. Pudzianowski skrzyżował rękawice z Mamedem Khalidovem. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie.

Diablo vs Szpila w KSW? Krzysztof Włodarczyk komentuje potencjalne zestawienie na gali polskiego giganta!

Czy dojdzie do walki Krzysztof “Diablo” Włodarczyk vs Artur “Szpila” Szpilka w KSW? Ten pierwszy udzielił wywiadu portalowi TVP Sport, w którym przekonuje, że taka propozycja padła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis