MMA PLConor McGregorDon Kasjo wskazał swojego faworyta w walce McGregor-Poirier III: Tak mi się wydaje… [WIDEO]

Don Kasjo wskazał swojego faworyta w walce McGregor-Poirier III: Tak mi się wydaje… [WIDEO]

To już w sobotę! Dojdzie do wyczekiwanej trylogii pomiędzy Conorem McGregorem (22-5), a Dustinem Poirierem (27-6). Będzie to walka wieczoru numerowanej gali UFC 264.

Irlandczyk będzie chciał odbudować się po ostatniej dość niespodziewanej przegranej. Nie chodzi o wynik, a samo skończenie w drugiej rundzie. McGregor w pierwszej odsłonie wyglądał dobrze. Poirier przycisnął – co się okazało kluczowe. Amerykanin mocnym uderzeniem posłał rywala na deski i zaszokował świat.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Don Kasjo typuje!

Kasjusz Życiński na istastories został zapytany o hitową trylogię pomiędzy Conorem McGregorem (22-5), a Dustinem Poirierem (27-6). Gwiazda FAME MMA wskazała swojego faworyta.

Nie będę oglądał, ale wydaje mi się, że w rewanżu Poirier, Potier czy jak on tam ma znowu powinien wygrać. Tak mi się wydaje.

Całe wideo poniżej:

Don Kasjo typuje

Don Kasjo typuje walkę Cobra 🇮🇪🍀

Posted by Freak Fight on Friday, July 9, 2021

Przypomnijmy, że Życiński w przeszłości wspominał o potencjalnym starciu z… McGregorem!

Szkoda, że McGregor przegrał, bo wiem, że tam były zaawansowane rozmowy z menadżerem McGregora, ale po przegranej sam zadzwoniłem i powiedziałem, że niech się odbuduje. Wtedy może ta walka będzie miała sens.

Zobacz także:

Artur Gwóźdź zadebiutuje w MMA? ”Artur w treningu, gotowy do wyzwań”!

Artur Gwóźdź zadebiutuje w mieszanych sztukach walki? Taki pomysł podsunął w mediach społecznościowych Filip Bątkowski (właściciel organizacji Armia Fight Night).

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT! Czekacie na trzecią walkę ”Gamera” w UFC?

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.