MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaDon kasjo po wygranej walce z Popkiem wraca do starcia ze Szpilką! Padła konkretna data! [WIDEO]

Don kasjo po wygranej walce z Popkiem wraca do starcia ze Szpilką! Padła konkretna data! [WIDEO]

Kasjusz Życiński jest po drugim zwycięstwie w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Don Kasjo” wystąpił w main evencie czwartej edycji w Szczecinie. Kasjusz już w drugiej rundzie zdemolował popularnego rapera – Popka.

Kasjo

Od samego początku Kasjusz nie obawiał się wchodzić w wymiany z ”Królem Albanii”. Widać było różnice jeśli chodzi o umiejętności pięściarskie. Kasjusz trafiał celnie i zdecydowanie częściej od rywala. Wydawało się, że już w pierwszej odsłonie Popek ma spore problemy i zaraz może runąć na deski. Popek szukał jednego mocnego uderzenia i w pewnym momencie trafił, ale wydaje się, że nie zrobił na Kasjuszu większego wrażenia. Koniec nastąpił w drugiej odsłonie, gdy Życiński jeszcze bardziej podkręcił tempo.

Don Kasjo mocno o walce ze Szpilką!

Kasjusz Życiński tuż po walce został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. ”Don Kasjo” ma nadzieje, że dojdzie do takiego zestawienia.

Niech wyzdrowieje. Moi wspólnicy prowadzą z nim rozmowy. Miejmy nadzieje, że zrobimy to pod koniec roku. Miało to być czwartego marca, już prawie byliśmy dogadani tylko Arturowi po walce z Denisem nagle odwidziało. Trochę obsrał zbroję. Jak powiedział A, to niech powie B i niech pod koniec roku ta walka się wydarzy. Może będę miał wtedy motywacje, bo czuje, że nie ma tu godnego rywala. Artur dostanie też szybki wpi**** ode mnie, ale ludzie znowu uwierzą, że ”w końcu tego aroganckiego, pewnego siebie Don Kasjo ktoś może zlać”.

Wspomniana wypowiedź i wywiad poniżej:

Zobacz także:

Wygrana kosztem ucha! Makabryczna sytuacja na King Of The Streets [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj, 25 listopada doszło do niezwykłej sytuacji podczas walki. Zawodnik wygrał tracąc przy okazji ucho!

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis