MMA PLNajnowszeBoxdelDon Kasjo ostro o zachowaniu Boxdela: Wszyscy z każdej strony atakują Pawła!

Don Kasjo ostro o zachowaniu Boxdela: Wszyscy z każdej strony atakują Pawła!

Kasjusz Życiński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po wczorajszej konferencji FAME MMA 17. Gala odbędzie się już w piątek w Krakowie. ”Don Kasjo” w mocny sposób skomentował zachowanie Michała ”Boxdela” Barona oraz prowadzącego i Wojciecha Goli.

Boxdel

”Don Kasjo” ma na swoim koncie walkę z wspomnianym ”Boxdelem”. Tego wieczoru Kasjusz stoczył dwie walki. Wyszedł i w boksie po całym dystansie pokonał Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska, a następnie oszczędzał i ostatecznie również wypunktował ”Boxdela”.

Walka Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem odbędzie się w piątek w Krakowie. Będzie to starcie w rzymskiej klatce.

Don Kasjo zabiera głos!

Kasjusz Życiński w mediach społecznościowych postanowił w mocnych słowach skomentować zachowanie Michała ”Boxdela” Barona.

Oglądałem wystąpienie Pawła i ”Boxdela” na ich panelu. Uważam, że jak na ataki z każdej strony i prowadzący i tu Gola i tu ”Boxdel”. Wszyscy z każdej strony go atakują, to chociaż na face to face mogli nie pomagać ”Bombelkowi”. Bo to, że trzymał Pawła jeden z ochroniarzy to było słabe. Więc no… frajerskie k**** zachowanie, że trzymają Pawła, a ”Boxdel” normalnie uderza i to jeszcze po twarzy. Słabe w ch** ch**** zachowanie.

Wydaje mi się, że wcześniej Bombel miał jeszcze jakieś zasady. Teraz strasznie frajerskie zachowanie. Ochrona fejmu trzyma Pawła, a Bombel atakuje go, gdy trzymany jest przez ochronę fejmu. Masakra

Zobacz także:

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis