MMA PLNajnowszeBoxdelDon Kasjo nie może wejść do narożnika Prezesa FEN na FAME 17. Boxdel tłumaczy: Nie ma czegoś takiego!

Don Kasjo nie może wejść do narożnika Prezesa FEN na FAME 17. Boxdel tłumaczy: Nie ma czegoś takiego!

Już dzisiaj odbędzie się głośna medialnie gala FAME 17, na której to dojdzie do walki Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka z Boxdelem. Starcie to odbędzie się w rzymskiej klatce, a zwycięzca pojedynku zgarnie… 400 tysięcy złotych. Jóźwiakowi w przygotowaniach do tej konfrontacji pomagał m.in. Don Kasjo, który… nie może wejść do jego narożnika podczas walki!

Don Kasjo nie może wejść do narożnika Prezesa FEN

Sytuację związaną z obecnością Don Kasjo na gali FAME 17 w rozmowie z portalem MMA.PL wyjaśnił sam Michał Baron. Boxdel w rozmowie z Adrianem Węgierskim wyjaśnił jasno, dlaczego FAME MMA nie godzi się na obecność Kasjusza Życińskiego na dzisiejszej gali w krakowskiej Tauron Arenie.

Don Kasjo nie może wejść do narożnika Prezesa FEN na FAME 17

Problemem, na który powołuje się Boxdel jest konflikt kontaktowy między FAME a Don Kasjo i toczone się sprawy sądowe. Więcej w poniższym cytacie z wspomnianego wywiadu:

“Don Kasjo złamał warunki umowy i nie ma czegoś takiego, że on sobie teraz nie wiem, wykorzysta fakt, że trenuje z Jóźwiakiem to sobie wyjdzie do jego narożnika. Nie ma żadnego obchodzenia. Złamanie warunków umowy wiąże się z banem. On jest tak samo zbanowany jak Herczyk, który skręcił mu kostkę. Jeżeli Kasjo zbija już piąteczkę i mamy załatwioną walkę z Arturem Szpilką, bo mieliśmy już takie coś dogadane i Kasjo zbija pionę z Rafałem, później zachowuje się nie fair i tworzy konkurencję, jesteśmy z nim w sądzie, mamy z nim jakieś rozprawy sądowe i teraz będziemy go zapraszać do narożnika? Nie, nie ma czegoś takiego!”

Cała rozmowa portalu MMAPL z Boxdelem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis