MMA PLArchiwumDon KasjoDon Kasjo chciałby zmierzyć się z Tomaszem Adamkiem: Chętnie bym mu…

Don Kasjo chciałby zmierzyć się z Tomaszem Adamkiem: Chętnie bym mu…

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie Tomasza Adamka, który na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie został oficjalnie ogłoszony jako nowy nabytek freakowej organizacji. ”Don Kasjo” zapewnia, że chciałby zmierzyć się z legendarnym pięściarzem.

Kasjo

Do starcia Kasjusza Życińskiego z Dominikiem Zadorą doszło w main evencie PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. ”Don Kasjo” przyjął wyzwanie i walka z Dominikiem odbyła się w boksie w małych rękawicach. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” przegrał przed czasem.

Kasjusz stoczył jeszcze 2 inne pojedynki w PRIME, z których wychodził zwycięsko. ”Don Kasjo” pokonał rapera Popka Monstera oraz na punkty Mateusza ”Murana” Murańskiego.

Don Kasjo chętny na walkę z Adamkiem!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że chętnie zmierzyłby się z legendarnym Tomaszem Adamkiem.

Moja każda walka wniosła dużo emocji. Cieszę się, że ściągnęli takiego Tomasza Adamka. Chętnie bym mu wp****, nie ukrywam. Na razie nie jest nam po drodze, ale cieszę się, że boks jest jednak na piedestale, bo te MMA wyparło boks z Polski. Ja to zapoczątkowałem i jest chęć oglądania tego boksu, ściągają takie gwiazdy jak Tomasz Adamek.

Polak w przeszłości dzierżył pasy takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Do 2014 roku kariera 46-latka była niemal nieskazitelna. Dwie porażki – z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką, których nabawił się w starciach o pasy mistrzowskie organizacji WBC – nie mogły przysłonić jego 44 zwycięstw.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis