MMA PLNajnowszeGROMDADon Diego przed walką o pas na GROMDA 13: Zrobimy dobre show i później lecimy w melanż [WIDEO]

Don Diego przed walką o pas na GROMDA 13: Zrobimy dobre show i później lecimy w melanż [WIDEO]

Już dzisiaj odbędzie się świetnie zapowiadająca się gala GROMDA 13, na której kibice walk na gołe pięści poznają nazwisko mistrza tej organizacji. O tytuł czempiona zawalczą bowiem Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Bartłomiej “Balboa” Domalik.

Don Diego przed walką o pas na GROMDA 13

Oprócz tego starcia, kibice zobaczą kolejny turniej z udziałem ośmiu uczestników oraz kilka walk z kategorii tak zwanych super fightów, w których zobaczymy między innymi: GOAT-a, Łazara czy Capo.

GROMDA 13 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Don Diego przed walką o pas na GROMDA 13

Portal MMA.PL rozmawiał z jednym z uczestników najważniejszej walki dzisiejszego wieczoru – Don Diego. Mateusz Kubiszyn nie zamierza kalkulować przed walką z Balboą, jest świadomy stawki starcia oraz faktu, że w GROMDZIE walczy się do upadłego.

W rozmowie z Michałem Cichym, Don Diego przyznaje, że razem z Balboą dadzą dobrą walkę:

“Głównym moim nurtem jest boks, więc poprawiłem się technicznie i przeglądowo bardzo mocno w tym aspekcie. Bartek też wiele poprawił. Widać to przede wszystkim w ringu GROMDY, gdzie jest specyficzna forma walki. Niby boks, ale na gołe pięści, gdzie dużo innych rzeczy też decyduje o zwycięstwie, a zwłaszcza, że tutaj zwycięzca musi być wyłoniony. Po prostu, zrobimy dobre show i później lecimy w melanż!”

Całą rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Pełną rozpiskę gali GROMDA 13 wraz z parami turniejowymi i zestawieniem super fightów znajdziecie TUTAJ -> GROMDA 13: Don Diego vs Balboa – znamy pary ćwierćfinałowe i uczestników super fightów

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis