MMA PLUFCDojdzie do walki Colby Covington vs. Tyron Woodley! Kiedy dokładnie?

Dojdzie do walki Colby Covington vs. Tyron Woodley! Kiedy dokładnie?

Foto: Facebook/ Colby Covington
Foto: Facebook/ Colby Covington

Wygląda na to, że w końcu dojdzie do walki na szczycie pretendentów w wadze półśredniej Colby Covington vs. Tyron Woodley. Obaj zawodnicy zaakceptowali zaproponowane przez UFC warunki oraz datę pojedynku.

Po wielu informacjach sugerujących walkę Covington vs. Woodley, wreszcie mamy jakiś konkret!

Dojdzie do walki Colby Covington vs. Tyron Woodley! Kiedy dokładnie?

Dziennikarz ESPN Ariel Helwani poinformował na Twitterze, że obie strony są blisko dopięcia wszelkich szczegółów, by do pojedynku doprowadzić 19 września. Pojedynek Covington vs. Woodley miałby być walką wieczoru gali, która odbyłaby się w Las Vegas.

Jeśli do tego starcia faktycznie dojdzie, to będzie to pojedynek zawodników, którzy swoje ostatnie walki przegrali. Covington w grudniu uległ mistrzowi wagi półśredniej Kamaru Usmanowi, tracąc świetną serię siedmiu wygranych z rzędu.

Tyron Woodley też ostatnio nie radzi sobie najlepiej. Były mistrz wagi półśredniej przegrał najpierw z Kamaru Usmanem, a potem z czołowym pretendentem i najbliższym kandydatem na mistrza UFC Gilbertem Burnsem.

Zobacz także:

Daniel Cormier porównał formę z kwietnia i sierpnia! Różnica w wyglądzie robi wrażenie

Daniel Cormier porównał formę z kwietnia i sierpnia tego roku. “DC” już w najbliższy weekend stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej.

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Piotr Strus ostro o FAME MMA! Zgadzacie się z tą opinią?

Piotr Strus już w następnym tygodniu wyjdzie do klatki ACA. Reprezentant WCA Fight Team postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o FAME MMA.