MMA PLBellatorDogulas Lima idzie po drugi pas Bellatora! Zmierzy się z Gegardem Mousasim o tytuł wagi średniej!

Dogulas Lima idzie po drugi pas Bellatora! Zmierzy się z Gegardem Mousasim o tytuł wagi średniej!

Douglas Lima będzie miał szansę zostać trzecim w historii Bellatora podwójnym mistrzem! Brazylijczyk stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi średniej.

Aktualny czempion dywizji średniej Rafael Lovato Junior musiał zwakować pas mistrzowski ze względu na ciągle powtarzające się problemu zdrowotne, które uniemożliwiają mu powrót do startów. Lima o zwakowany pas wagi średniej zmierzy się z Gegardem Mousasim.

Starcie między Limą (32-7) a Mousasim (46-7-2) będzie co-main eventem gali Bellatora, która odbędzie się 9 maja w San Jose. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie o pas wagi półciężkiej Ryan Bader vs. Vadim Nemkov.

Lima jest posiadaczem pasa mistrzowskiego wagi półśredniej, który zdobył w walce z Rorym MacDonaldem, którego pokonała w ramach Grand Prix tej dywizji wagowej. Teraz szuka nowych wyzwań w wyższej dywizji wagowej.

Mousasi jest tym zawodnikiem, który pas mistrzowski wagi średniej stracił właśnie na rzecz Lovato Juniora, z którym przegrał. Po tamtej walce, Holender pokonał Lyoto Machidę i miał nadzieję na rewanż z Lovato Juniorem. Sytuacja jednak sprawiła, że to z innym rywalem zmierzy się o pas wagi średniej Bellatora.