MMA PLDon KasjoNaruszczka o walce Kasjo-Najman: Nie daj Boże dostanie mocniejszego kuksańca to sam zaraz zacznie klepać!

Naruszczka o walce Kasjo-Najman: Nie daj Boże dostanie mocniejszego kuksańca to sam zaraz zacznie klepać!

Marcin Najman już dwudziestego pierwszego listopada stoczy drugi pożegnalny akt. Podczas FAME MMA 8 w Łodzi dojdzie do jego wyczekiwanego starcia z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach.

W walce wieczoru Kacper Blonsky podejmie Marcina Dubiela. Szybko do klatki wraca popularny Amadeusz ”Ferrari” Roślik, który tym razem na zasadach K-1 zmierzy się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Nie zabraknie również nowych postaci. Swój debiut odnotuje Piotr Pająk z kanału Podróże Wojownika.

Marcin Naruszczka o Don Kasjo: Ma z czego uderzyć!

Marcin Naruszczka i Paweł Trybała pojawili się w ostatnim odcinku Oktagon Live. Były mistrz PLMMA typował zwycięzca zbliżającego się pojedynku na FAME MMA 8. Mowa o co-main evencie, w którym Marcin Najman na zasadach bokserskich podejmie Kasjusza Życińskiego.

Naruszczka widział Kasjusza na treningu u Macieja Skupińskiego i jego decyzja w typowaniu jest pewna oraz przekonująca. Marcin zapewnia, że ”Don Kasjo” umie się bić i ma czym uderzyć.

Szybciutka analiza. No to co mam powiedzieć o Don Kasjo. On trenował u mojego trenera Macieja Skupińskiego i widziałem/obserwowałem go sobie. Przede wszystkim to jest bokser, który wywalczył bodajże amatorskie mistrzostwa polski. Umie się bić. Co prawda rusza się jak się rusza, ale na tym nie można bazować. Ma z czego uderzyć, a za Marcinem to chyba tylko jego masa może przemawiać. Tak patrząc na Marcina to jak dostanie bstryczka w nos, a nie daj Boże mocniejszego kuksańca to sam zaraz zacznie klepać. Dlatego Don Kasjo.     

Przypomnijmy, że Marcin Naruszczka (20-9-2) swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego ósmego listopada. Potencjalne zwycięstwo na Fight Exclusive Night 31 zagwarantuje mu walkę o mistrzowski pas. Naruszczka w najbliższym starciu zmierzy się z młodym, a zarazem niepokonanym Ivanem Cosiciem (6-0).

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

Naruszczka kończy współpracę z Ferrarim! Zaskoczeni?

Marcin Naruszczka doświadczony zawodnik MMA postanowił zakończyć współpracę z Ferrarim. Dlaczego? Marcin wspomina, że Amadeusz nie pojawiał się na treningach i…

Mariusz Wach z dużą walką w grudniu? Wach dostał propozycję walki z Furym!

”Wiking” nie może narzekać na brak ofert. Mariusz już w grudniu może zawalczyć w grudniu. Przeciwnikiem byłby Fury!