MMA PLMateusz GamrotDiego Ferreira o walce z Mateuszem Gamrotem: W grze był tylko Gamrot, od razu zgodziłem się na tę walkę!

Diego Ferreira o walce z Mateuszem Gamrotem: W grze był tylko Gamrot, od razu zgodziłem się na tę walkę!

Czołowy zawodnik wagi lekkiej na świecie Diego Ferreira w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się o nadchodzącej walce z Mateuszem Gamrotem. Starcie to może być przepustką dla Polaka do wejścia do czołówki dywizji lekkiej UFC!

Diego Ferreira o walce z Mateuszem Gamrotem

Pojedynek Ferreira vs Gamrot będzie jedną z najważniejszych – a dla nas, Polaków najważniejszą! – walką gali UFC on ESPN+, która zaplanowana jest na dzień 18 grudnia w Las Vegas.

Diego Ferreira o walce z Mateuszem Gamrotem: W grze był tylko Gamrot, od razu zgodziłem się na tę walkę!

Brazylijczyk w rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport (całość -> TUTAJ) przyznał, że w kontekście nadchodzącej walki w oktagonie, to chciał się zmierzyć właśnie z Gamrotem i tylko Polak był przez niego brany pod uwagę:

“W grze był tylko Gamrot. Dostałem kontrakt na walkę z nim i od razu się zgodziłem. To dobry rywal. Obserwowałem od jakiegoś czasu postępy, które robi w klatce. Podoba mi się to zestawienie. To będzie świetna walka.”

Brazylijczyk jest także przekonany, że “Gamer” to mocny rywal, a kibice powinni spodziewać się świetnego pojedynku:

“To twardy zawodnik. Nie ma zbyt wielu przegranych w rekordzie. Obaj chcemy piąć się w rankingu. On chce się w nim znaleźć, ja awansować do czołówki. Nasze ścieżki się przecięły i wygrana jest konieczna dla nas obu, żeby przy naszym nazwisku w rankingu była odpowiednia liczba.”

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis