MMA PLFENTomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku

Romanowskiemu nie spodobało się wyzwanie ze strony młodego zawodnika i jako przedstawiciel ortodoksyjnych zasad w MMA uważa, że na walkę z legendą MMA w Polsce trzeba sobie zasłużyć czymś więcej niż jedną wygraną walką mistrzowską.

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

“Tommy” w rozmowie z portalem InTheCage.pl przedstawił swój punkt widzenia na tę sytuację i zaproponował, że to on najpierw zmierzy się z Oleksiejczukiem w klatce:

“Po pierwsze: w ogóle nie było propozycji FEN-u dla Michała, a rozmawiałem o tym z Michałem i ewidentnie to było nakręcone przez organizatora gali i możliwe, że też przez trenera. Michał ma ostatnio walki przeplatane (wygrane z porażkami) i wielu ludzi spisuje go na straty, ale ja na co dzień z nim trenuję i mogę się wypowiedzieć na ten temat, bo zostawia całe serce w klubie, przychodzi pomagać, przychodzi na sparingi, nawet wtedy, kiedy jest kontuzjowany. On przyjdzie, on zawsze jest i zawsze ci pomoże. Zjadł zęby na tym MMA. To dzięki Michałowi, Mamedowi czy nawet Pudzianowi to MMA poszło w górę i po prostu nie podobało mi się to zachowanie Czarka.

Tym bardziej, że nie było wcześniej o tym gadki. I ta propozycja o zmianie kategorii wagowej na wyższą i walka z Michałem to z jego strony było bardzo słabe. Poza tym, on nie musiał dużo walczyć w FEN-ie, żeby mieć pas FEN-u. Po drugie: kogo on tam ma na liście ze swoich winsów, żeby wyzywać gościa, który zostawił w tym sporcie sporo zdrowia. Nie ujmuję nic Czarkowi czy Michałowi Oleksiejczukowi, bo pisałem z Michałem i powiedział mi, że szanuje, że jestem szczery. […] Z miłą chęcią stoczyłbym walkę z Czarkiem, żeby pokazał mi najpierw mi, że zasługuje on na walkę z Michałem Materlą.”

Tomasz Romanowski zaskoczył także słowami, że to Michał Materla jest w pozycji w polskim MMA, w której to może wybierać rywali, a Cezary Oleksiejczuk posiada jedynie “bzdetny pas FEN”i jest przedstawicielem młodego pokolenia zawodników, którzy stawiają na wyszczekanie sobie konkretnych pojedynków.

Co ciekawe, brat Tomasza Romanowskiego – Sebastian walczył o ten “bzdetny pas FEN” na gali FEN 31, ale został wówczas zdominowany przez późniejszego mistrza – Jonasa Magarda.

Zobacz także:

Okniński zdradził dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk: Leciutko palma odbiła!

To nie koniec wpisów Mirosława Oknińskiego na facebooku. Uznany trener postanowił zdradzić, dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk. Jest to duże zaskoczenie, bo przecież Cezary i Michał zdobywali ostatnio znaczne sukcesy pod skrzydłami Oknińskiego.

Juras komentuje zmiany u Mirosława Oknińskiego: Tam jest źle bardzo pod czapką!

Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Mirosław Okniński za pomocą facebooka zdradził, że kończy współpracę z braćmi Oleksiejczuk, którzy w ostatnim czasie pod jego skrzydłami odnosili znaczące sukcesy. To nie koniec, ponieważ Okniński zapowiedział, że nie będzie u niego trenował również Robert Bryczek oraz Bartosz Szewczyk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis