MMA PLACBDiaz vs Masvidal nową walką wieczoru UFC 244!

Diaz vs Masvidal nową walką wieczoru UFC 244!

Ze względu na przedłużające się negocjacje z obecnym mistrzem wagi półśredniej, Kamaru Usmanem (15-1), organizacja UFC postanowiła przygotować dla fanów nowe zestawienie. W pięcio-rundowym pojedynku naprzeciwko siebie staną Nate Diaz (20-11) oraz Jorge Masvidal (34-13).

Jorge Masvidal potwierdza walkę z Natem Diazem: Dwa psy zamknięte w klatce i chcące doskoczyć sobie do gardeł

Diaz powrócił do MMA po trzyletniej nieobecności, deklasując na przestrzeni trzech rund Anthonego Pettisa (22-9). Przed absencją, młodszy brat ze Stocktońskiego duetu stoczył dwa pojedynki z Conorem McGregorem (21-4).

Masvidal również wrócił w tym roku po dłuższej nieobecności i obecnie jest na fali dwóch zwycięstw, zakończonych przez spektakularne nokauty. W marcu po emocjonującym boju brutalnie zatrzymał Darrena Tilla (17-2-1). W lipcu natomiast dał najszybszy nokaut w historii organizacji, ubijając Bena Askrena (19-1).

Gala UFC 244 odbędzie się 2 listopada w Madison Square Garden. Walka Diaz-Masvidal została zakontraktowana na 5 rund po 5 minut bez mistrzostwa na szali. Jednak, jak mówi Dana White, panowie mogą powalczyć o wspominany przez Nate’a Diaza “pas największego sk****la”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis